اول مانی

بیت کوین و دست و پنجه نرم کردن با سطح ۴۰۰۰۰ دلاری

بسیاری از دارایی های دیجیتال طی هفت روز گذشته کاهش یافته‌اند، اما شدت ضرر و زیان آنها همانند هفته گذشته نبوده است.

بیت کوین در طول هفته گذشته ۵ درصد کاهش یافت و در لحظه انتشار این مطلب، با قیمت ۴۰.۴ هزار دلار معامله می شود، اتریوم هم ۵.۸ درصد افت داشته است و اکنون در سطح ۳۰۴۰ دلار قرار دارد.

ارزش بازار جهانی رمزارزها ۱.۸۸ تریلیون دلار است که نسبت به روز گذشته ۰.۱۹ درصد افت داشته است؛ نقدینگی در این بازار هم کاهش یافت زیرا حجم کل بازار رمزارزها در آن روز با افت ۱۸.۰۶ درصدی به ۴۹ میلیارد دلار رسید.

اکثر شاخص های تکنیکال در حالت خنثی قرار دارند در حالی که خریداران کوتاه مدت در ناحیه حمایتی ۳۵۰۰۰ دلار تا ۳۸۰۰۰ دلار فعال هستند، مشابه آنچه در اوایل سال جاری صورت گرفت.

دورنگار کلی

میانگین متحرک ۱۰۰ هفته ای که در حال حاضر در سطح ۳۵۳۰۰ دلاری واقع شده است، به عنوان یک روند اصلی در نمودار هفتگی عمل می کند؛ خریداران در جهت بازیابی قیمت منوط به حفظ بیت کوین (BTC) در بالای این سطح هستند.

میانگین متحرک ۴۰ هفته‌ای (۴۶۸۰۰ دلار) همچنان به عنوان یک نقطه مقاومتی قدرتمند عمل می کند.

در اواخر ماه مارس (اواسط فروردین)، قیمت بیت کوین تا نزدیکی تارگت صعودی (۵۰۹۶۶ دلار) افزایش یافت، اما مانند ماه سپتامبر گذشته (شهریور) عقب نشینی کرد.

طی ۳۰ روز گذشته، میم کوین های محبوب، SHIB و DOGE تا ۲۰% افزایش یافتند؛ افزایش قیمت های رمزارزها عمدتا ناشی از بازیابی کلی این بازار بوده است، که شامل آلت کوین ها است؛ این حاکی از افزایش ریسک پذیری معامله گران در این بازار است.

سه رمزارز معروف به “قاتل اتریوم”، سولانا، کاردانو و آوالانچ طی هفته گذشته حدود ۸% افت کرده‌اند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: استخراج ارز دیجیتال بیت کوین با خودروی پارک شده

بیشتر بدانید: هزینه ۵ میلیون دلاری بنیاد لونا برای خرید بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *