اول مانی
کنفرانس بیت کوین در میامی

میامی در حال گسترش جایگاه خود به عنوان مرکز بازار ارز دیجیتال می باشد. این شهر میزبان بزرگترین کنفرانس بیت کوین در سال ۲۰۲۱ می باشد. کنفرانس بیت کوین در میامی یکی از بزرگترین رویدادهای بیت کوین در تاریخ ارزهای دیجیتال است.

این رویداد که از ۳ ژوئن به مدت سه روز و در مرکز همایش های مانا ی محله وینوود میامی برگزار می شود و میزبان تعداد زیادی از مدیران و شخصیت های برجسته این صنعت می باشد.

افراد معروف در کنفرانس بیت کوین در میامی

در این مراسم شخصیت های معروف بازار ارزهای دیجیتال حضور خواهند یافت. برای حضور این افراد از قبل برنامه ریزی هایی انجام شده است.از این شخصیت های برجسته و معروف می توان به: ان پل (Ron Paul) نماینده سابق کنگره، مایکل سایلور (Michael Saylor) مدیر عامل شرکت مایکرو استراتژی MicroStrategy است. از دیگران مهمان های این کنفرانس باید به سینسیا لومیس (Cynthia Lummis) طرفدار بازار کریپتو و سناتور اهل وایومنیگ، جک دورسی (Jack Dorsey) بنیان گذار مشترک Square و نیک سابو (Nick Szabo) رمز نویس اشاره کرد.

حضور ۵۰ هزار نفر در کنفرانس بیت کوین

بر اساس گزارش های فاکسف برگزارکنندگان این مراسم حضور افراد تا بیش از ۵۰ هزار نفر را پیش بینی کرده اند. میامی در سال های اخیر به عنوان قطب بزرگ فناوری و نواوری شناخته شده است. گردهم آیی بیت کوین قبلا در لس انجلس برگزار می شد اما برگزار کنندگان تصمیم گرفتند که به دلیل دسترسی به مکان ان را تغییر دهند.

برگزار کنندگان این مراسم در وب سایت رسمی خود اعلام کرده بود:

ما شهر برگزاری مراسم را می دهیم. همچنین کنفرانس را تا ۴ و ۵ ام ماه ژوئن به تعویق می اندازیم. این تاخیر به علت گذر از موج دوم کووید ۱۹ و واکسیناسیون عمومی است.

فرانسیس سوارز(Francis Suarez)، شهردار میامی یکی از سخنرانان بیت کوین ۲۰۲۱ می باشد. شهردار سوزار به دلیل موضع گیری های حمایتی که در رابطه با بیت کوین داشته است و همچنین طرح های تشویقی که برای تقویت پذیرش رمزارزها در سراسر شهر انجام داده است، در جامعه رمزارزها به شهرت زیادی رسیده اغست.

او در ماه فوریه اظهار داشت که کارمندان شهر میامی می توانند در صورت تمایل حقوق خود را به جای دلار به بیت کوین دریافت کنند. همچنین او در آن زمان بیان کرده بود که در نظر داشته کمپین انتخاباتی خود را با بیت کوین تامین بودجه کند.در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ایلان ماسک ضربه دیگری به بیت کوین زد

بیشتر بدانید: جلسه ایلان ماسک، مایکل سیلور و ماینرهای بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *