اول مانی

ETH و BTC بهترین کلوز ماهانه را از سال گذشته تجربه می کنند

رمزارزهای برتر، بیت کوین و اتریوم، در گیرودار ریسک پذیری دوباره در بازارهای جهانی و انتظارهای حوالی ارتقای ادغام رمزارز اتریوم، به سوی بهترین ماه خود از سال ۲۰۲۱ می روند.

براساس داده های TradingView، ارزش بیت کوین تا به الان در جولای ۲۲.۶۸% رشد کرده و بالاترین کلوز ماهانه خود را از تاریخ ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ به ثبت رسانده است. اتریوم، دومین رمزارز برتر، تا به الان با ۶۱.۸۸% افزایش در ماه جولای مواجه بوده است. همچون رمزارز بیت کوین بالاترین کلوز ماهانه خود را اکتبر سال گذشته به ثبت رسانده.

بعضی از سرمایه گذارها عقیده دارند که امکان دارد فدرال رزرو بالا رفتن نرخ بهره را موقتاً تا پایان سال متوقف نماید و یا امکان دارد به کاهش هزینه های استقراض در سال ۲۰۲۳ در نتیجه افت رشد اقتصاد آمریکا روی آورد. باید گفت که خبر مذکور برای دارایی هایی همچون رمزارزها می تواند خبر خوبی باشد که در سال جاری با مشکل رو به رو شده است.

هنگامی این مقاله انتشار می یابد، ارزش رمزارزهای بیت کوین و همچنین اترین حدوداً ۳% رشد کرده و به این صورت به ۲۴۱۹۱$ و ۱۷۱۲$ رسیده است.

تحلیلگران از علائمی که بر پایه عقب نشینی است می گویند

براساس گزارش بلومبرگ، مدیرعامل شرکت Venn Link Partners، سیچی لو (Cici Lu)، بر این باور است که امکان دارد بازار به پایین ترین سطح خود رسیده باشد و همچنین گفته که، اینگونه به نظر می اآید که لیکوئید شدن پوزیشن های اهرمی به پایان رسیده است.

در این بین، مدیر عامل BitBull Capital، جو دیپاسکواله (Joe DiPasquale)، به کلوز ماهانه بیت کوین و همچنین اینکه آیا سطوح حمایت بین ۱۹۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ دلار را مجدداً آزمایش می کند یا نه علاقه مند است.

به گفته جو دیپاسکواله:

جهش های موفقیت آمیز از این محدوده می توانند پایه های محکمی برای رالی به گاوها می دهد.

رئیس استراتژی های تکنیکالی در Fundstart، مارک نیوتن (Mark Newton)، شخصی که در گذشته گفته بود که رمزارز اتریوم در مدت زمان کوتاهی از لحاظ تکنیکالی جذاب تر از رمزارز بیت کوین به نظر می رسد، پیش بینی نموده که در روز های آتی ارزش ارز اتریوم به ۱۹۱۵ دلار الی ۲۰۰۰ دلار افزایش پیدا کند.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: جورین تایمر معتقد است که بیت کوین و اتریوم ارزان هستند

بیشتر بدانید: پذیرش بیت کوین و اتریوم در سازمان جستجو و نجات کانادایی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *