اول مانی

نوسانات بیت کوین (BTC) تا به حال تا این حد کاهش نیافته بود

حامیان بیت کوین (BTC) در توییتر فرضی را ارائه می دهند که در آن، یک الگوی جدید برای تعریف می شود و نشان می دهند که این الگو چگونه می تواند پویایی قیمت (BTC) در سال ۲۰۲۲ را تحت تاثیر قرار دهد.

بیت کوین (BTC) در نمودار سه ماهه خود کندل های دوجی منتشر می کند

آقای کلمنته (Mr.Clemente)، تحلیلگر ارشد در شرکت استخراج Blockware و گوینده سرشناس رمزارزی، در توییتر نموداری را از عملکرد (BTC) در مقیاس لگاریتمی فصلی به اشتراک گذاشت.

بیت کوین
بر اساس کندل های سه ماهه ،نوسانات (BTC) تابه حال به این میزان کاهش نیافته بود

به نظر می رسد (BTC) دوکندل فوق العاده نازک را پشت سر هم منتشر کرده است، شرایطی که تا به حال در تاریخ آن ملاحظه نشده است. به همین دلیل، مدت زمانی که از سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ طی شد، برای (BTC) نوسانات کمتری را به دنبال داشت.

دنبال کنندگان آقای کلمنته در توییتر دیدگاه های متنوعی را از این الگو به اشتراک گذاشتند که درکل همان شرایطی است که کندل های دوجی دارند.

بعضی از کاربران باور دارند که این دو کندل نازک حاکی از نوسان گسترده BITCOIN در محدوده ثابتی است در حالی که سایر تحلیلگران به چرخه تکامل بیت کوین به عنوان یک دارایی اشاره کردند.

آیا ماه اوریل (فروردین- اردیبهشت)، ماهی دوست داشتنی برای بیت کوین است؟

(BTC) سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ را با افت ۱.۴۶ درصدی نسبت به ۱۱ دی ماه، به پایان رساند، این میزان افت، کمترین میزان از نوسانات منفی BTC در یک فصل محسوب می شود.

در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱، این رمزارز پرچمدار ۵.۴۵ درصد افزایش یافت که دومین سه ماهه (BTC) با کمترین میزان نوسانات مثبت بود.

مثل همیشه، ماه آوریل فعلا برای بزرگترین رمزارز بازار، سبز است؛ گفتنی است که ماه آوریل را تنها سه بار در ۱۰ سال گذشته برای BTC زیان بار بوده است.

بیت کوین
بر اساس کندل های سه ماهه ،نوسانات بیت کوین (BTC) تابه حال به این میزان کاهش نیافته بود

ماه آوریل در چهار سال متوالی، ۳۳ تا ۳۵ درصد سود را برای این رمزارز به ارمغان آورده است؛ اگر چنین رویدادی در ماه جاری تکرار شود، (BTC) به راحتی می تواند به بالای سطح ۶۲۰۰۰ دلاری بازگردد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: سختی استخراج شبکه بیت کوین از مرز ۲۸ تریلیون گذشت

بیشتر بدانید: کریس لارسن گفته از ممنوعیت بیت کوین حمایت نمی کند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *