اول مانی

۴۴ میلیون آدرس کیف پول های بیت کوین با موجودی غیر صفر

طبق گزارش پلتفرم آن چین گلسنود، راه اندازی پروتکل توکن غیرمثلی (NFT) اردینالز، تعداد کیف پول های بیت کوین با موجودی غیر صفر را به بالاترین حد خود یعنی ۴۴ میلیون آدرس رسانده است.

این شرکت خاطرنشان کرد که برای اولین بار در تاریخ ۱۴ ساله بیت کوین (BTC)، قسمتی از فعالیت شبکه برای اهدافی غیر از انتقال پولی همتا به همتا استفاده می شود.

گلس نود دراین باره گفت:

این یک لحظه جدید و بی همتا در تاریخ بیت کوین است که در آن یک نوآوری بدون استفاده از شیوه کلاسیک انتقال سکه برای اهداف پولی در شبکه فعالیت ایجاد می کند.

Glassnode توضیح داد که افزایش Ordinals به “افزایش کوتاه مدت در استفاده از شبکه بیت کوین اخیرا” کمک کرده است که بسیاری از “کاربران فعال جدید” را با موجودی BTC غیر صفر به شبکه آورده است.

Glassnode گفت:

منبع اصلی این فعالیت به دلیل Ordinals است که به جای حمل محموله بزرگی از حجم سکه، در عوض حجم بیشتری از داده ها و کاربران فعال جدید را حمل می کند.

گلس‌نود خاطرنشان کرد که Ordinals اکنون برای تقاضای فضای بلوکی رقابت می‌کند، که “فشار صعودی بر بازار کارمزد ایجاد می‌کند”، اما اشاره کرد که این منجر به افزایش چشمگیری در کارمزد تراکنش‌های بیت‌کوین نشده است.

طبق گفته گلس‌نود، از زمانی که Ordinals در ۲۱ ژانویه راه‌اندازی شد، محدوده بالای میانگین اندازه بلوک بیت کوین از ۱.۵_۲.۰ مگابایت به ۳.۰_۳.۵ مگابایت در عرض چند هفته افزایش یافته است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بیش از ۸۰.۰۰۰ NFT در بیت کوین با پروتکل اردینالز ضرب شد

بیشتر بدانید: پایین ترین سطح ارزش سهام گری اسکیل بیت کوین تراست

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *