اول مانی

پایین ترین حد فروش بیت کوین ماینرها در ۳ سال گذشته

بررسی داده های آن چین نشان می دهد که مجموع بیت کوین (BTC) های منتقل شده از ماینرها به کیف پول های متعلق به صرافی ها به پایین ترین قیمت حد خود در ۳ سال گذشته کاهش یافته است.

به گفته تحلیلگران بیت فینکس فشار خرید همچنان در بازار اسپات وجود دارد، اما قیمت به دلیل نقدینگی نسبتا پایین به راحتی قابل جابجایی است.

تحلیلگران افزودند که ماینرها به این دلیل بیت کوین های خود را نگه داشته اند که پیش بینی می کنند قیمت افزایش بیشتری داشته باشد.

ماینرها نهادهایی هستند که قدرت محاسباتی را به هر شبکه بلاک چینی در ازای “پاداش” در قالب توکن تامین می کنند؛ این پاداش ها بصورت مداوم توسط ماینرها برای پوشش هزینه های عملیاتی فروخته می شود.

به گفته تحلیلگران Bitfinex، با این حال، افزایش اخیر قیمت ممکن است مسیر خود را معکوس کند، زیرا معامله گران از سودهای اخیر در میان نقدینگی کمتر در بازار کلی سود می برند.

بیت کوین در این ماه تقریبا ۴۰ درصد رشد کرده است، علیرغم نگرانی های طولانی مدت از سرایت FTX؛ این ارز دیجیتال روز جمعه بیش از ۷ درصد جهش کرد که بالاترین رشد یک روزه از ۱۰ نوامبر بود، حتی زمانی که تجارت وام رمزنگاری جنسیس برای محافظت از ورشکستگی در نیویورک ثبت نام کرد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: انتقال کل بیت کوین های یک ماینر چینی به بایننس

بیشتر بدانید: فروختن اتریوم در شرکت Hive برای خرید تراشه ماینر بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *