اول مانی

استخراج بیت کوین ماراتن دیجیتال بعد از طوفان آفلاین شد

به گفته شرکت استخراج ارز دیجیتال بیت کوین (BTC)، ماراتن دیجیتال (Marathon Digital)، برق ماینرهای بیت کوین در هاردین مونتانا هم اکنون به سبب طوفانی که در تاریخ ۱۱ ماه ژوئن در منطقه رخ داد، قطع می باشد. شرکت مذکور تقریبا ۳۰,۰۰۰ ماینر مستقر در مونتانا دارد که بیشتر از ۷۵% از ناوگان های فعال این شرکت را تشکیل می دهد.

همچنین در بیانیه ای که روز سه شنبه مارتن دیجیتال اعلام نمود ممکن است تا زمانی که تاسیسات تولید برق آسیب دیده تعمیر نشوند، ماینر ها آفلاین خواهند بود. همچنین این شرکت افزود ممکن است بعضی از دستگاه های استخراج امکان انلاین کار کردن را داشته باشند و رد هفته اول ژوئیه با ظرفیت کاهش یافته کار کنند.

مدیر عامل این شرکت نیز در قالب اطلاعیه ای افزود :

ممکن است بازگرداندن تمامی ماینر ها به حالت آنلاین زمان می برد و ما تعهد داریم که هر کاری که در توان داریم برای هش ریت و بهبود بیت کوین های خود انجام دهیم. همچنین ما به عنوان گامی در این فرایند، ماینرهای فعال را که حدوداً ۰.۶ اگزهاش را شامل می شود، به سوی استخراج ثالت هدایت کرده ایم که احتمال کسب بیت کوین خود را زمانی که برای بازگردادن ماینرهای هاردین کار میکنیم، افزایش دهیم.

همچنین در تاریخ ۹ ماه ژوئن این شرکت گفته که در ماه می در تگزاس با تأخیر انرژی مواجه شدند و مشکلات تعمیر و نگهداری مداوم در تأسیسات خود در هاردین را تجربه کرده که این امر باعث شده از حد انتظار اولیه در تولید ۴۷% بیت کوین کمتری تولید شود.

این شرکت در ماه آوریل اعلام کرد در حال آماده شدن برای انتقال ماینر ها از تأسیسات مونتانا به منابع انرژی پایدار در سه ماه پیش رو می باشد. سهام شرکت ماراتن دیجیتال بعد از پایان روز با ۶% افت در روزی که S&P 500 2% و نزدیک ۳% سقوط کرده است، رو به رو شده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: گسترش عملیات استخراج بیت کوین شرکت وایت راک به تگزاس

بیشتر بدانید: چارت دامیننس بیت کوین گویای همه چیز است!

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *