اول مانی

۳ برابر شدن درآمد ماراتن ماینر در سه ماهه پایانی ۲۰۲۲

شرکت استخراج ارزهای دیجیتال ماراتن، امروز اعلام کرد که درآمد از استخراج در سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۲ نسبت به مدت مشابه سه ماهه قبلی، سه‌برابر شده است.

درآمد این شرکت در باقی ابعاد نیز بهبود یافته و زیان خالص آن نیز بصورت قابل ملاحظه‌ای کاهش یافته است.

شرکت ماراتن اعلام داشت که انتظار دارد این رشد درآمد و کاهش زیان با افزایش استخراج و بهبود سیستم‌های ماینر، ادامه‌دار باشد.

بر اساس برآوردهای تحلیلگران گردآوری شده توسط FactSet، انتظار می رود این ماینر ۳۸.۴ میلیون دلار درآمد داشته باشد که هنوز نسبت به سال قبل از ۶۰.۳ میلیون دلار کاهش یافته است.

برآوردها برای زیان خالص نیز بهتر به نظر می رسد، بصورتی که تحلیلگران ۲۴ میلیون دلار را در مقایسه با ۷۵.۴ میلیون دلار در سه ماه قبل و درآمد خالص ۱۱.۵ میلیون دلار در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ پیش بینی می کنند.

ظرفیت استخراج ماراتون در سه ماهه گذشته افزایش یافت زیرا بخش بزرگی از سخت افزار خود را پس از بیرون کشیدن آنها از سایت دیگری در مونتانا به یک سایت با انرژی باد در تگزاس منتقل کرد.

ماینرها به دلیل ماه‌ها فعالیت در حاشیه‌های ضعیف هنوز در حال تلاش هستند، اما ژانویه با افزایش قیمت بیت کوین (BTC) تا سطح اوت در حدود ۲۳۰۰۰ دلار، مهربان‌تر بود.

مدیر عامل شرکت، فرد تیل در اوایل این ماه گفت که Marathon تولید بیت کوین را در ژانویه تا ۴۵ درصد ماه به ماه افزایش داد زیرا توانست به “مسائل تعمیر و نگهداری و فنی” در سایت خود در تگزاس رسیدگی کند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: توافق ۲۴ میلیون دلاری ماراتن دیجیتال با مدیرعامل سابق خود

بیشتر بدانید: دومین شرکت بزرگ دارنده بیت کوین اکنون ماراتن دیجیتال است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *