اول مانی
جهش قیمت بیت کوین

شرکت تحلیلی سنتیمنت (Santiment) در آخرین تحلیل خود با اشاره به نشانه های جهش احتمالی بیت کوین، پیش بینی کرد که صعود بیت کوین نزدیک است و شرایط مهیا شده است.

به گزارش دیلی هودل، سنتیمنت در توییتی اعلام کرد که قدرت فروشندگان در بازار بیت کوین ر حال فروکش کردن است. بهتر است بدانید که حساب توییتری سنتیمنت چیزی بیش از ۷۷,۶۰۰ دنبال کننده دارد.

در بخشی از این توییت نیز این چنین آمده است:

حجم سرمایه ورودی روزانه بیت کوین به کیف پول صرافی ها و مجموع موجودی بیت کوین آنها بیشرین سقوط ۵۰ روز اخیررا تجربه کرده است. همین مسئله نشان می دهد که فشار فروش در حال کاهش است.

جهش احتمالی بیت کوین

اطلاعات به دست آمده از سنتیمنت نشان می دهد که میزان نرخ تامین سرمایه بیت کوین در صرافی بیت مکس نیز رفته رفته در حال مثبت شدن است که نشان می دهد معامله گران هنوز مطمئن نیستند که قیمت بیت کوین توان احیا را دارد یا نه. این شرکت در تحلیل خود عنوان می کند که بعد از هر سقوط گسترده، چنین الگوهای منفی ای را در بازار شاهد خواهیم بود.

جهش قیمت بیت کوین

سنتیمنت معتقد است که نرخ تامین سرمایه بیت کوین در صرافی بیت مکس با رالی های قیمت این ارز دیجیتال نیز هم خوانی دارد.

صعود بیت کوین در راه است

این شرکت به کارمزد شبکه اتریوم نیز اشاره کرد و در گزارش سنتیمنت عنوان شده که کارمزدهای این ارز دیجیتال در کمترین میزان ۷ ماهه اخیر خود قرار دارد.

همچنین در این گزارش آمده است:

میانگین کارمزدهای اتریوم به ۲.۱۹ دلار رسیده که از زمان دسامبر ۲۰۲۰ تا به امروز بی سابقه بوده است. همین مسئله یک نشانه امیدوار کننده است.

در حال حاضر قیمت بیت کوین زیر ۳۲,۰۰۰ دلار و قیمت اتریوم پایین تر از ۲,۰۰۰ دلار در حال نوسان است.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: نهنگ دوران ساتوشی بعد از ۹ سال از خواب بیدار شد

بیشتر بدانید: باز هم قیمت بیت کوین به زیر ۳۲۰۰۰ دلار رسید

بیشتر بدانید: استیو وزنیاک: بیت کوین بهتر از طلا است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *