اول مانی
پیتزا بیت کوین

صرافی بایننس به مناسبت دهمین سالگرد پیتزا بیت کوین، مسابقه تریدی ارز دیجیتال BTC را برگزار می کند.

  • جزئیات: این برنامه از امروز تا تاریخ ۲۵ می (۴ خرداد) برگزار می شود. در این برنامه کاربران باید ۵ مارت با طرح های مواد اولیه پیتزا جمع کنند تا در استخر جایزه آن سهیم باشید.
  • برای دریافت کات های مسابقه باید در بازارهای اسپات و مارجین BTC/USDT، حداقل معامله ای به ارزش ۱۰۰ دلار انجام داده باشید و یا اینکه در بازار فیوچرز BTC/USDT، ارزش قرارداد شما حداقل ۳۰۰۰ دلار باشد. بعد از این تراکنش ها می توان به این آدرس مراجعه کرد و یک کارت دریافت کرد. به این نکته توجه کنید در صورت دریافت کارت تکراری می توان آنها را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و کارت های لازم را مبادله کرد.
  • در طرح اول این مسابقه ۲۰۰ کاربر که در این مدت در صرافی بایننس ثبت نام کرده اند و هر ۵ کارت را به دست آورده اند به قید قرعه هرکدام ۵۰ دلار را دریافت خواهند کرد. در طرح هیجان انگیز دوم آن، ۲۰ کاربر که هر ۵ کارت را جمع کرده باشند به قید قرعه هرکدام معادل ۱۰۰۰ دلار بیت کوین را دریافت می کنند. کاربران دیگری که تمام کارت ها را دریافت کرده باشند بر اساس حجم معاملاتشان در این مدت، سهمی از استخر جایزه به ارزش ۲۲,۲۰۰ دلار را به صورت بیت کوین دریافت می کنند و در ادامه از بین کاربرانی که هر ۵ کارت را جمع کرده باشند، ۲۲ نفر به قید قرعه انتخاب می شوند و بعد از راه اندازی بازار معاملات NFTهای بایننس، توکن NFT را به صورت پاداش دریافت می کنند.
صرافی بایننس | پیتزا بیت کوین
صرافی بایننس

صرافی پنکیک سواپ پروتکل WMASS را به لیست استخرهای خود اضافه کرده و کاربران می توانند با استیک کردن توکن CAKE، توکن WMASS را به دست آورند.

صرافی گیت

صرافی گیت برنامه مسابقه این روز را اجرا کرده است و این برنامه تا روز ۲۵ می (۴ خرداد) ادامه خواهد داشت.

جزئیات: در طرح اولیه این برنامه، ۸۰۰ کاربر برتر با بیشترین میزان معاملات بیت کوین در بازار اسپات، سهمی از استخر جایزه به ارزش ۱۵۰۰۰ دلار را دریافت خواهند کرد. در طرح دوم این برنامه، کاربران جدید که در صرافی گیت ثبت نام کرده باشند، سهمی از استخر جایزه را به ارزش ۱۰,۰۰۰ دلار دریافت خواهند کرد.

صرافی گیت برای افزودن توکن FLUX به لیست ارزهای خود، رای گیری انجام می دهد.

  • جزئیات: کاربران می توانند تا ۲۶ می (۵ خرداد) در این برنامه شرکت کنند و از استخر جایزه به ارزش ۴۰,۰۰۰ دلار توکن FLUX پاداش به دست آورند. در طرح اولیه این برنامه تنها تا ۲۰ می، می توان با رای دادن به این پروژه، در ایردراپ ۱۳۷۰۰۰ در این توکن سهیم بود. در طرح دوم، کاربرانی که بیش از ۱۵۷۰ از این توکن را در زمان مشخص به این صرافی واریز کنند، سهمی از استخر جایزه به ارزش ۳۰۰۰ دلار را دریافت خواهند کرد.
  • صرافی گیت برای اضافه کرده توکن FLUX به لیست رمزارزهای خود، رای گیری انجام می‌دهد.
  • سرویس استارت آپ این صرافی پروژه NOA PLAY را راه اندازی می کنند.

جزئیات: توکن این پروژه با نماد NOA یک توکن با استاندارد ERC-20 می باشد. تعداد عرضه نهایی این توکن یک میلیارد بوده که در این برنامه ۴,۲۸۵,۷۱۴ از این توکن در روز ۲۰ می (۳۰ ادیبهشت) ساعت ۱۰:۳۰ به وقت تهران به مدت ۲۲ ساعت با قیمت اولیه ۰.۰۳۵ دلار به فروش می رسد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ارز دیجیتال بایننس کوین چیست؟

بیشتر بدانید: تاخت و تاز میم کوین ها در بازار | دوج کوین و برادران

بیشتر بدانید: ایلان ماسک: خرید ماشین تسلا با دوج کوین را ممکن کنیم؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *