اول مانی
تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین دیروز موفق به عبور از خط موفق ۵۳,۰۰۰ دلاری نشد و بعد از آن شاهد سقوط شدیدی بود. طی این سقوط در ابتدا حمایت ۵۲,۰۰۰ دلاری شکسته شد و سپس قیمت بیت کوین به زیر میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته رسید.

به گزارش نیوز بی تی سی، ۵۲,۱۵۰ دلار، ۴۸,۵۰۰ و ۴۵,۰۰۰ دیگر حمایت هایی بودند که موفق به توقف روند نزولی نشدند. در نهایت نیز، این ارز دیجیتال با ورود به ناحیه نزولی زیر ۴۵,۰۰۰ دلار، تا نزدیکی ۴۲,۰۰۰ دلار پایین آمد. کف قیمت نیز در همین محدوده ثبت شد.

بعد از تشکیل کیف در نزدیکی ۴۲,۰۰۰ دلار، قیمت این ارزدیجیتال احیا شد و تا بالای خط مقاومت ۴۵,۰۰۰ دلاری پیش رفت. فیبوناچی ۲۳.۶ درصدی نیز در همین روند احیا شکسته شد. این فیبوناچی از سقوط اخیر از ۵۲,۸۰۰ به ۴۲,۰۰۰ دلار تشکیل شده بود.

در حال حاضر نیز هر واحد بیت کوین در محدوده ۴۶,۷۷۹ دلار معامله می شود. ۴۷,۵۰۰ اولین مقاومت قیمت این ارز دیجیتال است و در نزدیکی فیبوناچی ۵۰ درصدی که در سقوط اخیر تشکیل شده بود، قرار دارد. ۴۸,۵۰۰ دلار نیز به عنوان مقاومت اصلی این ارز دیجیتال عملمی کند. بسته شدن قیمت در بالای۴۸,۵۰۰ دلار می تواند جرقه صعود بیت کوین در کوتاه مدت باشد.

در صورتی که بیت کوین نتواند سد مقاومت ۴۸,۰۰۰ دلاری بگذرد، احتمال آغاز روند نزولی دیگر وجود دارد. در این صورت ۴۶,۵۰۰ دلار اولین حمایت پیش روی بیت کوین خواهد بود.

۴۶,۰۰۰ دلار حمایت اصلی بیا کوین می باشد و در صورت شکستن آن ممکن است شاهد قوت گرفتن این روند باشیم. در انی حالت ۴۳,۵۰۰ مقصد بعدی خواهد بود.

شاخص مکدی در محدوده صعودی آرام آرام در حال پیش روی می باشد. شاخص قدرت نسبی نیز همچنان پایین تر از ۵۰ و با فاصله زیاد در حال نوسان می باشد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: همکاری شرکت های نفتی آمریکایی با ماینرهای بیت کوین

بیشتر بدانید: قیمت بیت کوین مقاومت کلیدی ۵۱,۵۰۰ را رد کرد

بیشتر بدانید: نهنگ‌های بیت کوین کاهش یافت؛ دامپ قیمت در راه است؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *