اول مانی
کیف پول بیتکوین

کیف پول بیت کوین: کیف پول های الکترونیکی کارکردی مشابه با حساب بانکی دارند. با افتتاح حساب در آن ها یک شماره حساب به شما اختصاص داده می شود که می توانید برای انتقالات خود از آن ها استفاده کنید. همانند بانک های مختلف برای نگهداری پول های رایج کنونی برای نگهداری از بیت کوین نیز کیف پول های الکترونیکی زیادی وجود دارد.

با ایجاد حساب در هر یک از انها یک آدرس به شما اختصاص داده می شود که ترکیبی از حروف و اعداد بوده که می توانید ارز دیجیتال خود را در آن نگهداری کنید.

یکی از کیف پول های الکترونیکی یا مجازی، کیف پول پرفکت مانی است. کیف پول پرفکت مانی، کیف پولی الکترونیکی است که در سال ۲۰۰۷ در کشور پاناما تاسیس شد. این شرکت به دلیل ارائه خدمات به کاربران ایرانی علی رغم تحریم ها علیه ایران به یکی از محبوب ترین شرکت ها برای کاربران ایرانی تبدیل شده است.

کیف پول بیت کوین چیست؟

بیت کوین یکی از باارزش ترین رمزارزها در جهان است و کیف پول بیت کوین پلتفرمی برای ذخیره یا خرید و فروش این ارز دیجیتال به حساب می آید. تا امروز کیف پول های زیادی پشتیبانی از بیت کوین را شروع کرده اند. تقریبا می توان گفت که بیشتر کیف پول های کریپتو از بیت کوین پشتیبانی می کنند. در حال حاضر بیش از ۴۰ درصد از ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بیت کوین اختصاص دارد.

در اینجا ما به شما اموزش ایجاد کیف پول بیت کوین را در حساب پرفکت مانی توضیح می دهیم.

ورود به صفحه حساب ها در پرفکت مانی

بعد از اینکه به صفحه کاربری خود در پرفکت مانی وارد شدید، در صفحه اصلی گزینه “My Account” را انتخاب می کنید و به صفحه ای که حساب های شما در آن وجود دارد، وارد شوید.

کیف پول بیت کوین
ساخت کیف پول پرفکت مانی

در قسمت سمت راست و در بالای صفحه حساب هایتان در سایت پرفکت مانی نشان داده می شود. هر حساب با رشته ۹ رقمی مشخص شده که با یک حرف لاتین شروع می شود. حروف G مربوط به کیف پول طلایی، U کیف پول دلاری، E کیف پول یورویی و B کیف پول بیت کوینی می باشد.

البته این نکته را نباید فراموش کنید که بعد از ایجاد حساب در پرفکت مانی تنها ۳ کیف پول دلاری، یورویی و طلا نمایش داده می شود. در نتیجه برای ایجاد کیف پول دلاری یا کیف پول بیت کوین باید از طریق “Add account” اقدام به ایجاد حساب نمایید.

همچنین برای انتقال دلار و یورو به حساب پرفکت مانی شما می توانید از آدرس نشان داده شده استفاده کنید اما برای انتقال بیت کوین این شماره حساب کاربردی ندارد و باید از شماره بلاک چینی استفاده کنید.

برای ایجاد حساب بیت کوین باید بر روی “Add account” کلیک کنید و وارد صفحه ساخت حساب جدید شوید.

ساخت حساب بیت کوین

شما در این صفحه می توانید حساب های قابل ساخت را به همراه توضیحات مربوطه ببنید.

در قسمت BTC توضیحاتی مربوط به بیت کوین نشان داده می شود و در انتها نیز کیف پول سری B پرفکت مانی برای نگهداری و انتقال بیتکوین طراحی شده است.

نکته ای که باید بدانید این است که شما تنها می توانید ۳ کیف پول بیتکوین در سایت پرفکت مانی داشته باشید.

بر روی “Create a new BTC wallet” کلیک کنید.

کیف پول بیتکوین
کیف پول پرفکت مانی

شما در این صفحه با تیک زدن چک باکس ساخت حساب بیت کوین جدید را تایید کنید.

کیف پول پرفکت مانی
ایجاد کیف پول پرفکت مانی

حال در این مرحله کیف پول بیت کوین شما در حساب پرفکت مانی ایجاد شده است.

کیف پول بیت کوین
ساخت کیف پول پرفکت مانی

آدرس بیت کوین در پرفکت مانی

برای مشاهده آدرس بیت کوین خود به صفحه “My Account” بازگردید و مطابق با تصویر زیر عمل کنید.

کیف پول بیتکوین
کیف پول پرفکت مانی
کیف پول بیت کوین
ساخت کیف پول پرفکت مانی

در این مقاله شما با کیف پول پرفکت مانی آشنا شدید و نحوه ساخت کیف پول پرفکت مانی را نیز آموختید. شما می توانید با ثبت نام و افتتاح حساب پرفکت مانی در صرافی اول مانی به راحتی اقدام به خرید پرفک مانی کنید اما این نکته را فراموش نکنید که شما می توانید از ووچر پرفکت مانی برای شارژ حساب خود استفاده کنید. شما می توانید با ثبت نام و احراز هویت در پرفکت مانی به راحتی و بدون محدودیت از امکانات این سایت استفاده کنید.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: چگونه ووچر پرفکت مانی رایگان به دست آوریم؟

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی بدون کارمزد در اول مانی

بیشتر بدانید: آموزش انتقال پول با پرفکت مانی


سوالات متداول

آدرس کیف پول بیت کوین در پرفکت مانی چیست؟

مانند کیف پول های دلاری یا یورویی، آدرس کیف پول بیت کوین در پرفکت مانی نیز با حرف B شروع می شود.

حداقل مبلغ واریز به کیف پول بیت کوین چقدر است؟

حداقل مبلغ ۰.۰۰۱ بیت کوین می باشد.

مهمترین نکات در زمان ساخت کیف پول بیت کوین چیست؟

ذخیره امن و فیزیکی، توجه به قابلیت ها و کارمزدهای ولت، بررسی ارزهای دیجیتال قابل معامله، سرعت پردازش معاملات، راحتی و جذابیت رابط کاربری و اعتبار بنیاد توسعه دهنده از مهمترین مسائلی می باشد که در زمان ساخت کیف پول بیت کوین باید به آن توجه کرد.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *