اول مانی

نهنگ‌های بیت کوین بیش از ۲۰,۰۰۰ توکن در ۲ روز خریدند

نهنگ بیت کوین

اطلاعات نشان داده شده از سنتیمنت نشان می دهد که نهنگ های بیت کوین، آدرس هایی با موجودی ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ بیت‌کوین، در ۲ روز ۲۰,۰۰۷ بیت کوین خریداری کرده اند.

به گفته این شرکت تحلیلی، بعد از خرید بیت کوین توسط این نهنگ ها، میزان دارایی این گروه از سرمایه‌گذاران بار دیگر به بیش از ۲۰ درصد عرضه کل بیت کوین رسید.

همچنین، نهنگ هایی با موجودی بیش از ۱۰,۰۰۰بیت کوین، برای اولین بار از ماه ژانویه (دی) به شدت در حال انباشت می باشند.

بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار سقوط کرد

بر اساس اطلاعات به دست آمده از CryptoSlate، بیت‌کوین در ساعات اولیه معاملات به زیر ۳۰۰۰۰ دلار سقوط کرد و به ۲۹۰۱۰ دلار رسید.

خرابی فلش همچنین بر ۱۰ ارز دیجیتال برتر دیگر مانند اتریوم، کاردانو، پالیگان، BNB و … تأثیر گذاشت، زیرا هر کدام بیش از ۵٪ از ارزش خود را از دست دادند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از Coinglass، این رویداد باعث انحلال ۷۵۰۹۲ معامله‌گر به ارزش تقریبی ۱۸۰ میلیون دلار در ۴ ساعت گذشته شد. ۹۸ درصد از این معامله‌گران دارای موقعیت‌های خرید در بازار بودند.

با وجود کاهش شدید، Santiment گفت که نوسانات قیمت بیت کوین به پایین ترین حد خود از هفته دوم ژانویه رسیده است. به گفته این شرکت، نوسانات دارایی در ماه مارس زمانی که بالای ۲۵۰۰۰ دلار معامله شد به بالاترین حد خود در ۹ ماه گذشته رسید، اما به طور پیوسته کاهش یافته است.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مدیرعامل کین آیلند: تا امروز ۶ میلیون بیت کوین‌ از بین رفته‌

بیشتر بدانید: در ۲ سال گذشته بیش از نصفی از بیت کوین جابه جا نشده است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *