اول مانی

دریافت مجوز فعالیت صرافی Bitstamp در اسپانیا

صرافی ارزهای دیجیتال بیت استمپ (Bitstamp) اعلام کرد که برای فعالیت در عرصه ارزهای دیجیتال در اسپانیا مجوز دریافت کرده است.

این مجوز که توسط بانک مرکزی اسپانیا به بیت استمپ اعطا شده است، به شرکت تابعه محلی آن اجازه می دهد خدمات مبادله ارزهای دیجیتال با ارز فیات و همچنین خدمات امانی کیف پول های الکترونیک را به کاربران اسپانیایی ارائه دهد.

پس از شرکت هایی مانند Binance و Bitpanda، چهل و ششمین ارائه دهنده دارایی مجازی شد که در اسپانیا مجوز دریافت کرد.

اسپانیا اخیرا رویکرد معتدلی را برای مقررات ارزهای دیجیتال نشان داده است که با سرعت بالای پذیرش در این کشور همراه است؛ در ژانویه، تنظیم‌کننده مالی محلی Comisión Nacional del Mercado de Valores (CNMV) مجموعه‌ای از قوانین را برای تبلیغات سرمایه‌گذاری دارایی‌های رمزنگاری اعلام کرد و از آنها خواست که (روشن، متعادل و منصفانه باشند).

Bitstamp در سال های اخیر تلاش های انطباق را افزایش داده است؛ در ماه آوریل، از کاربران درخواست کرد که مبدا ارزهای رمزنگاری شده ذخیره شده در این پلتفرم را برای اهداف تنظیمی به روز کنند؛ صرافی فهرستی رسمی از نمونه‌هایی از اسنادی را ارائه کرد که منابع ثروت وجوه سپرده‌شده مرتبط با فیات را روشن می‌کرد، از جمله فیش‌های حقوق و حقوق بازنشستگی، اسناد وراثت، فیش‌های حقوق پس‌انداز، هدایا، رسید معدن و موارد دیگر.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: Bitstamp: محبوبیت کریپتو میان مشتریان سازمانی بیشتر شده

بیشتر بدانید: لیست شدن شیبا اینو در صرافی بزرگ Bitstamp

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *