اول مانی

Bitstamp: محبوبیت کریپتو میان مشتریان سازمانی بیشتر شده

ژان باپتیست گرافتیو (Jean-Baptiste Graftieaux)، مدیر عامل صرافی رمزارز بیت استمپ (Bitstamp)، نقطه نظر خود را در رابطه با قوانین ارزهای دیجیتال در مصاحبه ای که روز دوشنبه با Business2community انتشار یافت، به اشتراک گذاشت.

همچنین او درباره فعالیت های صرافی Bitstamp در مدت زمان زمستان کریپتو سخن گفت و افزود که صرافی بیت استمپ یک پروسه دریافت مجوز در ۱۰ منطقه در حال پیشرفت در در سطح جهانی را شروع کرده است.

همچنین گرافتیو افزود که صرافی ارز دیجیتال بیت استمپ ردپای قانونی خود را در چند فصل پیش رو افزایش خواهد داد که در شرایطی مطمئن برای فعالیت کامل در روند صعودی بعدی قرار گیرد. به دلیل اینکه ما شاهد ورود قوی موسسه های نهادی به ارزهای دیجیتال هستیم.

همچنین در ادامه گفت:

خیلی از موسسه های نهادی در پی این هستند که نخستین حرکت خود را به سوی ارزهای دیجیتال انجام دهند، همچنین علاقه زیادی به ارزهای دیجیتال از طرف مشتری های سازمانی ما وجود دارد.

او به بحث و گفتو گو در رابطه با قوانین ارزهای دیجیتال نیز پرداخت. او می گوید:

چیزی که امروز آن را تجربه می کنیم در اروپا بسیار هوشمندانه نیست.

در این رابطه می توان به عنوان مثال گفت که:

یک ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال که قصد دارد در اروپا فعالیت کند، باید حتما در تمامی کشور ها به صورت جداگانه به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) مجوز کسب کند. همچنین رئیس این صرافی با تأکید بر این موضوع که هر کشوری الزامات مختص به خود را دارد.

گفت که:

بنابراین با آمدن MiCA در تاریخ ۱۸ الی ۲۴ ماه پیش رو، این یک تغییر اساسی در فعالیت شرکت های ارز دیجیتال خواهد بود، به این دلیل که شرایط فعالیت یکسانی وجود خواهد داشت.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: به اعتقاد رئیس SEC با کریپتوها مانند سایر بازارهای سرمایه باید برخورد کرد

بیشتر بدانید: تحلیلگر مورگان استنلی: نقدینگی اقتصاد کریپتو بهتر شده است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *