اول مانی

لیست شدن توکن بومی شیبا سواپ در صرافی MEXC

طبق اعلامیه‌ای که روز دوشنبه منتشر شده است، صرافی رمزارزی MEXC که جایگاه آن در سیشل است، (BONE) توکن حاکمیتی صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap را فهرست کرده است. معاملات در ۲۱ دی ماه، ساعت ۱۲:۰۰ UTC شروع می شود.

عرضه BONE به ۲۵۰ میلیارد توکن محدود شده است. براساس اطلاعات ارائه شده توسط CoinGecko، اکنون ارزش بازار آن ۲۷ میلیون دلار است.

اکنون، این توکن در BKEX و Hotbit هم موجود است. با این حال، شیبا سواپ سهم بزرگی از حجم معاملات روزانه BONE را به خود اختصاص داده است.

همانگونه که توسط U.Today گزارش شده است، توسعه دهندگان شیبا اینو از راه اندازی بتا رسمی مرحله اول یک سازمان مستقل غیرمتمرکز به نام Doggy Dao خبر دادند که کنترل جامعه را در دست خواهد گرفت.

جامعه می تواند تصمیم بگیرد که کدام جفت‌های معاملاتی در استخرهای نقدینگی WOOF ظاهر شوند. برای اینکه کاربران بتوانند رای دهند، باید توکن‌های tBONE را با قرار دادن توکن های BONE دریافت کنند. امکان انتخاب تا ۳۰ جفت وجود خواهد داشت. همچنین جامعه مسئول تعیین توزیع جوایز BONE خواهد بود.

ماه قبل، توسعه دهندگان تایید کردند که BONE به عنوان یک توکن بومی در راه حل جدید Shibarium لایه دو که در حال حاضر راه اندازی نشده است، استفاده خواهد شد، که انتظار می رود به صورت چشمگیری هزینه تارکنش ها را کاهش دهد. با وجود کل این تحولات، شیبا اینو در تلاش است تا شتاب خود را بازیابد و بتازگی به پایین ترین سطح از اواخر مهر رسیده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: سبقت دوج کوین وAVAX از شیبا اینو در لیست برترین رمزارزها

بیشتر بدانید: نهنگ اتریوم دارای ۳.۶ میلیون دلار شیبا اینو است!

بیشتر بدانید: شیبا اینو و دوج کوین طی ماه های اخیر هیچ سودی نداشته‌اند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *