اول مانی

پشتیبانی مرورگر Brave از dApp های سولانا

طبق بیانیه ای که روز گذشته انتشار پیدا کرده است، مرورگر اینترنتی متمرکز بر رمزارز، Brave، در نسخه ۱.۴۱ ویژگی جدیدی را برای پشتیبانی از برنامه های غیر متمرکز مبتنی بر سولانا (Solana) ارائه نموده است.

بروز ترین ادغام در نسخه اخیر مرورگر، راه های در دسترس تری را برای امور غیرمتمرکز و وب۳ (Web3) باز می کند. بازار NFT (ان اف تی ) Magic Eden سولانا و اپلیکیشن موسیقی رمزارز Audius از برگزیده ترین dApp ها دراکوسیستم سولانا هستند. تا به امروز تنها نسخه دسکتاپ مرورگر ادغام dApps پشتیبانی می نماید. براساس مفاهیم این بیانیه Brave بزودی پشتیبانی از نسخه موبایل را نیز فعال می کند.

براساس گزارشات یو.تودی، Brave ابتدا در نوامبر با سولانا ارتباط برقرار خواهد کرد و قاتل اتریوم را به بلاکچین پیش فرض خودش تبدیل خواهد کرد. در ماه ژانویه، Brave از مرز ۵۰ میلیون کاربر فعال نیز گذشت.

مرورگر وب که توسط Brendan Eich (برندان ایچ)، مدیرعامل پیشین موزیلا بنیان گذاری شد، حدوداً ۵ سال به طول انجامید که به این نقطه عطف برسد. مهم ترین نکته فروش این مرورگر امکان کسب جوایز برای کاربرانی است که تبلیغات را مشاهده می کنند.همچنین این مرورگر به کاربران این امکان را می دهد که درآمد تبلیغات خودشان را در سال ۲۰۱۹ نقد کنند.

مدیر عامل پیشین موزیلا در بیانیه ای اعلام نمود که پایگاه کاربر Brave به علت ادغام سولانا هزینه های کمتری را متحمل می شوند. طبق گزارش U.Today، بانک ایالات متحده گفته که Solana به طور کامل می تواند سهم بازار اتریوم را تصرف کند و به یک غول سرمایه گذاری مثل ویزا تبدیل شود.

بیسیک اتنشن توکن (BAT)، توکن بومی زیربنای اکوسیستم مرورگر، هم اکنون از لحاظ ارزش بازار در مرتبه ۶۷ قرار دارد. همچنین قابل ذکر است که در شبانه روز گذشته بیشتر از ۲% افت داشته است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بیشتر شدن حجم NFT های مبتنی بر سولانا از اتریوم

بیشتر بدانید: از کار افتادن شبکه سولانا به دلیل وجود یک باگ برای چند ساعت

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *