اول مانی
خرید بیت کوین

خرید ارز دیجیتال بیت کوین با پرفکت مانی یکی از روش های مرسوم در خرید و فروش این ارز دیجیتال است و پرفکت مانی نیز این قابلیت را دارد که شما بتوانید با ان بیت کوین خریداری کنید. پرفکت مانی نیز مانند پی پال مزیت های خاص خود را دارد که گزینه های خوبی را برای تجارت و خرید و فروش را ارائه می دهد.

فرایند خرید بیت کوین با پرفکت مانی:

  • یک صرافی بیت کوین پیدا کنید و پذیرنده پرفکت مانی می باشد.
  • صرافی را از لحاظ اعتبار با کاربران ایرانی بررسی کنید.
  • هزینه را محاسبه و مقایسه کنید.
  • تعداد بیت کوین هایی که می خواهید بخرید را وارد کنید.
  • روش پرداخت را روی پرفکت مانی انتخاب کنید.
  • پرفکت مانی را برای صرافی ارسال کنید و در کیف پول خود بیت کوین دریافت کنید.
خرید ارز دیجتال

مزیت های پرفکت مانی در خرید ارز دیجیتال:

همانطور که می دانید پرفکت مانی به عنوان یک واسط مالی کاری کرده که مبادلات جهانی بسیار راحت تر صورت می گیرد اما تفاوتی که ارز دیجیتال نسبت به کدهای پرفکت مانی دارد این است که ارز دیجیتال مانند ییک سهام بورس می باشد و از نظر دارایی می تواند به نفع باشد و کمتر کسی از ان به عنوان یک واسط مالی خرید و فروش استفاده می کند. می توان گفت که پرفکت مانی چیزی شبیه به دلار در دنیای واقعی می باشد.

پرفکت مانی کار را از واسطه گری مالی نیز فراتر برده است. پرفکت مانی با ایجاد فضایی مجازی برای ذخیره سازی پرفکت مانی های خود، این تصمیم را گرفت که جای را برای ارز دیجیتال باز کند که این اتفاق باعث شد که ارز دلاری در کنار پرفکت مانی و ارز دیجیتال قرار گیرد.

یکی از مزایای استفاده از کیف پول پرفکت مانی این است که می توانید دارایی تان را یک جا داشته باشید. به جز این امکان تبدیل بین آنها وجود دارد. شما می توانید با استفاده از پرفکت مانی که دارید ارز دیجیتال خود را خریداری کنید.

یکی دیگر از مزایای خرید ارز با پرفکت مانی در این است که پرفکت مانی نوسان کمتری نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال دارد و شما می توانید با استفاده از ان حسابتان را شارژ کنید. با افزایش حساب خود می توانید به ساده ترین روش ارز دیجیتال خود را خریداری کنید زیرا خرید ارز دیجتال با پرفکت مانی می تواند یک روش منطقی باشد.بیشتر بدانید: از بیت کوین چه می دانید؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *