اول مانی
ووچر پرفکت مانی

قبول پروژه های دورکاری از خارج از کشور، احساس خشنودی و رضایت زیادی را برای افراد فراهم می کند. تنها مسئله ای که ممکن است کمی آن ها را دلسرد کند دردسرهای مربوط به نقد کردن درآمدهای ارزی می باشد. متخصصان ما در صرافی اول مانی با هدف ارائه خدمات با بهترین کیفیت در تمام این سال ها، در تلاش بوده اند تا شما بتوانید تنها با چند کلیک ساده خرید ووچر پرفکت مانی ارزان انجام دهید و یا پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید.

خرید پرفکت مانی ارزان

این روزها پرفکت مانی به دلیل تحریم ها علیه ایران، در میان کاربران ایرانی بسیار محبوب تر شده است و روزانه کاربران زیادی اقدام به خرید و فروش و یا انتقال وجه از طریق پرفکت مانی می کنند به همین دلیل استفاده از پرفکت مانی ارزان می تواند در کاهش هزینه ها بسیار موثر باشد.

در هر تراکنشی که شما با پرفکت مانی انجام می دهید باید درصدی را به عنوان کارمزد دریافت کنید. این کارمزد از پولی که انتقال می دهید کسر می شود. هر شرکتی به یک میزان مشخصی از کاربران خود کارمزد دریافت می کند به همین دلیل بهترین راه، همکاری با یک شرکت معتبر با کمترین میزان کارمزد و خرید ووچر پرفکت مانی ارزان می باشد. شما در ابتدا باید یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید که احتیاجی به مدارک ندارید و به این نوع حساب، حساب وریفای نشده می گویند که میزان کارمزد این نوع حساب بیشتر از یک حساب وریفای شده می باشد. شما می توانید برای دریافت پرفکت مانی ارزان و احراز هویت حساب خود به یک صرافی پرفکت مانی مراجعه کنید. بعد از گذشت یک سال و یا رسیدن موجودی حیاب شما به یک سقف مشخص، حساب تان به حساب ممتاز ارتقا پیدا خواهد کرد.

خرید ووچر پرفکت مانی ارزان
خرید ووچر پرفکت مانی ارزان
خرید پرفکت مانی ارزان

انگیزه برای پیوستن به پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت بسیار خوب است. این شرکت نه تنها می کوشد که سیستم پرداخت اصلی را تنها با ارائه خدمات خوب به تنهایی ارائه دهد، بلکه همچنین اضافه کردن بسیاری از انگیزه ها، برای جذب کاربران بیشتر که یکی از راه های انجام این کار، ارائه پاداش به شرکا و همچنین دادن تخفیف در هر معامله ای می باشد. همچنین مدیران وب با نشان Perfect Money در وب سایت های خود، فرصت استفاده از تعطیلات را دارند. پاداش ها به کاربرانی که در سیستم ارجاع خود شرکت می کنند و کسانی که تعداد زیادی از معاملات را در حساب کامل خود در طول یک دوره مشخص ارائه می دهند، ارائه می شود.

آموزش ساخت حساب پرفکت مانی

برای استفاده از پرفکت مانی الزاما نیاز به داشتن حساب پرفکت مانی ندارید و می توانید از طریق ووچر پرفکت مانی از خدماتی پرفکت مانی استفاده کنید. اما چنانچه که به حساب پرفکت مانی نیاز دارید می توانید در کمتر از چند دقیقه این کار را در صرافی ال مانی انجام داده و افتتاح حساب کنید.

اجزای کد ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی یک چک الکترونیکی است که می تواند برای انتقال و برداشت وجوه با یک کلیک به خوبی استفاده شود که شامل عناصر زیر می باشد. ووچر پرفکت مانی از یک شماره ۱۶ رقمی، یک کد اکتیویشن ۱۰ رقمی، مقدار اعتبار دلاری و تاریخ ایجاد کد تشکیل شده است. اجزای مختلف کد ووچر شامل موارد زیر می باشد:

 • کد ۱۶ رقمی دیجیتالی یکتا و منحصر بفرد
 • کد فعال سازی ۱۰ رقمی یکتا
 • مقدار مبلغ اعتبار کد ووچر پرفکت مانی
 • تاریخ ایجاد کد منحصر بفرد دیجیتالی
خرید ووچر پرفکت مانی ارزان
خرید ووچر پرفکت مانی ارزان

امنیت در زمان خرید پرفکت مانی ارزان بسیار مهم می باشد. شما می توانید با مراجعه به یک صرافی پرفکت مان ارزان پول خود را به ریال تبدیل کنید و حساب تان را به معادل دلار آن شارژ کنید. یا اینکه برای دریافت پول واریز شده به حساب پرفکت مانی خود باید با یک شرکت معتبر در زمینه ارزهای دیجیتال مجازی همکاری داشته باشید.

میزان کارمزد دریافت شده بابت هر تراکنشی در پرفکت مانی از فاکتورهای مهم برای انتخاب یک شرکت می باشد. صرافی اول مانی با منصفانه ترین قیمت ها و انجام تراکنش های مالی در امنیت کامل توانسته جایگاه خوبی را در میان دیگر شرکت های ارز دیجیتال به دست اورد.

خرید پرفکت مانی از شما

ما مفتخریم که در جهت خرید دلار پرفکت مانی ما را انتخاب کرده اید. برای استفاده از این خدمت لازم است که در ابتدا در سایت اول مانی ثبت نام کنید و بدون احراز هویت اطلاعات خود را در لیست وارد شده وارد کنید. البته باید از قبل شماره حساب خود را اضافه کرده باشید تا در زمان فروش پرفکت مانی وجه ریالی به حسابتان واریز شود. در صورتی که بخواهید بدون اینکه در سایت ثبت نام کنید دلار پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید، می توانید به بخش پشتیبانی سایت مراجعه کنید و کد ووچر خود را برای همکاران ما در بخش پشتیبانی ارسال کنید و معادل ریالی آن را دریافت کنید.

خرید ووچرمانی ارزان
خرید پرفکت مانی ارزان

کاربرد ووچر پرفکت مانی

کاربردهای سیستم پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی را در موارد زیر خلاصه کرد:

 1. دریافت ارز به صورت دلار، یورو و ….
 2. خرید کالا یا خدمات از دیگر سایت ها و کسب و کارهای اینترنتی
 3. انتقال ارز به صورت آنلاین
 4. خرید بیت کوین، یورو، دلار و…
 5. دخیره امن و مطمئن پول ها بر روی حساب های الکترونیکی و همچنین دریافت سود به صورت ماهانه

نقد کردن پرفکت مانی

یکی از آسان ترین و بهترین روش ها برای نقد کردن ارز در پرفکت مانی مراجعه به سایت های ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی می باشد. اول مانی با اعتبار چند ساله و رضایت هزاران کاربر، ارائه دهنده خدمات مطمئن و امن برای نقد کردن پرفکت مانی می باشد.

بعد از افتتاح حساب و استفاده از پرفکت مانی نهایتا بعد از معاملات ارزی شما نیاز دارید که پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید که اول مانی این خدمات را برای شما مهیا کرده است. در این سایت شما می توانید به خرید و فروش و نقد کردن ارز در این سیستم مالی بپردازید و از سرعت بالا در ارائه خدمات استفاده کنید. تنها کافیست با ثبت نام در اول مانی به ثبت سفارش پرداخته و مبلغ موردنظرتان را در حساب خود دریافت کنید. افتتاح حساب پی پال نیز یکی دیگر از راه هایی است که می توان از آن استفاده کرد.

خرید پرفکت مانی ارزان
خرید پرفکت مانی ارزان

ویژگی های ووچر پرفکت مانی

 • بر خلاف دیگر روش ها، استفاده از ووچر آسان است و انتقال آن به دیگر ارزها به راحتی انحام می شود.
 • سرعت انتقال ارز از طریق آنها بسیار بالاست. مثلا اگر بخواهید حساب پرفکت مانی تان را با ووچر شارژ کنید، تنها بعد از وارد کردن اطلاعات موردنظر، در کسری از ثانیه حساب تان شارژ می شود و نیازی نیست نگران دیگر مسائل باشید.
 • ووچر ها کارمزد پایینی دارند. اگر یک فریلنسر یا شخصی هستید که انتقال یا دریافت ارز بخشی از کارهای روزانه شماست، ووچرها می توانند تا حد زیادی از هزینه های اضافی جلوگیری کند.
 • ووچر را می توان با ارزهای مختلفی مانند دلار، یورو، پوند، روبل و حتی ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین تبادل کرد.
 • همچنین اگر می خواهید از هرجای دنیا برای دوست یا خانواده پول انتقال دهید، استفاده از کدهای ووچر کار را برای شما راحت می کنند. به این معنی که حتی اگر فرد دریافت کنند فاقد یک حساب پرفکت مانی باشد، او می تواند با استفاده از کد ووچر، پول نقد دریافت کند.

نکات مهم برای استفاده از خدمات پرفکت مانی

بعد از ارائه آموزش خرید پرفکت مانی بهتر است که یک سری نکات را یادآوری کنیم:

 • شماره کیف پول دلاریی پرفکت مانی با حرف Z شروع می شود.
 • شماره کیف پول با ارز پایه روبل با حرف R شروع می شود.
 • پیشنهاد می کنیم قبل از ثبت سفارش، از اعتبار وب سایت موردنظرتان اطمینان حاصل کنید زیرا ممکن است در صورت بروز نارضایتی یا عدم دریافت خدمات مطلوب از آن سایت، امکان درخواست بازگشت وجه وجود نداشته باشد.
 • چنانچه بنا به هر دلیلی از جانب فروشنده مبلغ سفارش ما بازگشت داده شود، مبلغ به ریال محاسبه و به حساب تان بازگشت داده خواهد شد.
 • اول مانی تنها در مورد پرداخت مبلغ سفارش مسئولیت دارد و وظیفه پیگیری های بعدی سفارش، بر عهده شماست.
 • در صورت یکه هزینه سفارش توسط اول مانی به وب سایت موردنظرتان پرداخت شود اما بنا به هر دلیلی آن سفارش توسط فروشنده تایید نشود، بازگشت وجه به حساب شما تنها در صورتی ممکن است که مبلغ سفارش توسط فروشنده به حساب اول مانی بازگشت داده شود.
پرفکت مانی ارزان
خرید پرفکت مانی ارزان

شارژ حساب پرفکت مانی به صورت آنلاین و لحظه ای

جهت سفارش از وب سایت ها و فروشگاه های خارجی مخصوصا کشورهای آسیایی، این سیستم مالی روشی جدید برای خرید و تبادل مالی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا به سادگی اقدام به تهیه محصول یا سرویس موردنظر خود از وب سایت های خارجی نمایید.

اگر به تازگی اقدام به افتتاح حساب کرده اید و قصد شارژ حساب خود را دارید، ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم تا در چند قدم ساده اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی به صورت تمام اتوماتیک کنید.

خرید پرفکت مانی به صورت خودکار در صرافی اول مانی بسیار ساده می باشد و بعد از پرداخت فاکتور سفارش شما به صورت لحظه ای و سیستمی به حساب تان واریز خواهد شد.

کاربران گرامی اگر به فکر خرید ووچر پرفکت مانی ارزان هستید و یا حتی قصد خرید پرفکت مانی ارزان به صورت آنی را دارید، می توانید بر روی کمک ما در مجموعه اول مانی حساب کنید و با خیالی آسوده خرید و فروش ووچر را به ما بسپارید.

نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی ارزان

در کل برای داشتن کد ووچر پرفکت مانی اصطلاحا باید یک ووچر پرفکت مانی ایجاد کنید. برای همین منظور لازم است که یکی از حساب های بین المللی خود را برای برداشت پول از آن و شارژ ووچر انتخاب کنید. ضمنا برای خرید کد ووچر پرفکت مانی باید هزینه ای که مشخص شده را نیز بپردازید. اما برای خرید آسان ووچر پرفکت مانی می توانید از طریق شرکت های خدمات پرداخت ارزی مطمئن اقدام کنید. ما در مجموعه اول مانی خرید و فروش ووچر پرفکت مانی را برای شما انجام می دهیم.

پرفکت مانی ارزان
پرفکت مانی ارزان

امنیت پرفکت مانی

تحقیقات زیادی در زمینه امنیت پرفکت مانی انجام شده و نتایج به دست آمده نشان دهنده آن است که این سیستم پرداخت، با فرآیندهای امنیتی چند سطحی ترکیب شده و در عین حال نیز کار با آن برای کاربران بسیار آسان می باشد.

برنامه جعبه ابزار سیستم پرداخت پرفکت مانی نیز از تمام امکانات مدرن برخوردار می باشد. همچنین هر کاربر پرفکت مانی نیز می تواند به صورت شخصی تنظیمات امنیتی را به صورت شخصی برای خود انجام دهد. در واقع رویکرد سیستم دموکراتیک پرفکت مانی به صورتی می باشد که کاربران می توانند در آن به صورت مستقل برای تنظیمات امنیتی حساب خود تصمیم گیری کنند. به این معنا که هر مشتری بر اساس نیازهای امنیتی خود تصمیم می گیرد که چگونه اکانت پرفکت مانی خود را تنظیم کند.

مزایای استفاده از ووچر پرفکت مانی برای کاربران ایرانی

 • امنیت بالا در انتقال پول
 • انتقال ارز از طریق ووچر با سرعت بسیار بالا
 • استفاده از ووچر برای ایرانی ها برخلاف دیگر حساب های ارزی بین المللی
 • استفاده از ووچر و انتقال پول ساده‌ و راحت است
 • ووچرها تاریخ انقضا ندارند و امکان استفاده لحظه ای از آن ها در هر مکانی وجود دارد
 • شارژ حساب پرفکت مانی از طریق ووچر در کمتر از یک ثانیه انجام می شود
 • امکان تبادل ووچر با ارزهای مختلفی مانند دلار، یورو، پوند و…

در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: سایت خرید و فروش ووچر پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید آنلاین پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی فوری


سوالات متداول:

مدت زمان انجام سفارشات خرید و فروش پرفکت مانی چقدر است؟

انجام سفارشات خرید و فروش پرفکت مانی در اول مانی به صورت اتوماتیک و آنی انجام می شود. برای انجام سفارشات کافیست وارد پنل کاربری خود شده و سفارش خود را ثبت کنید.

ووچر پرفکت مانی چیه؟

ووچر پرفکت مانی یک کد دیجیتالی بهادار می باشد که شما با استفاده از آن می توانید در تراکنش های آنلاین خد از آن استفاده کنید. ووچر پرفکت مانی شامل شماره ووچر و کد فعالسازی می باشد.

آیا برای ورود به سایت پرفکت مانی فیلترشکن لازم است؟

خیر سایت پرفکت مانی به کاربران ایرانی خدمات ارائه می دهد و از زبان فارسی نیز پشتیبانی می کند.

خرید پرفکت مانی بدون ثبت نام چگونه است؟

شما از روش های پرفکت مانی بدون ثبت نام مانند تلگرام و وب سایت اول مانی میتوانید خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام را انجام دهید.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *