اول مانی
پرفکت مانی

این روزها بازار خرید و فروش پرفکت مانی توجه های زیادی را به خود جلب کرده است و بیشتر کاربران به دنبال خرید پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی هستند تا سرمایه خود را افزایش دهند. ممکن است برای شما هم پیش امده که پرفکت مانی و چگونه می توان ان را به دست آورد البته این روزها پرفکت مانی را همه می شناسند اما باز هم با ما همراه باشید تا پرفکت مانی را برای شما به صورت مختصر توضیح دهیم.

پرفکت مانی چیست؟

اولین سوالی که باید به آن پاسخ دهیم این است که پرفکت مانی چیست و در عرصه معاملات چه کاربردهایی دارد؟

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی است که برای پرداخت های غیرنقدی ایجاد شده است. این شرکت در سال ۲۰۰۷ در پاناما تاسیس شده است اما دفتر مرکزی آن در زوریخ سوئیس می باشد. از سیستم پرفکت مانی به عنوانی ابزاری برای تسویه حساب های فوری و مطمئن در محیط کسب و کار و بین کاربران خصوصی استفاده می کنند و در واقع عملکردی شبیه به پی پال دارد. با کدهای ووچری که این سرویس دارد می توانید به راحتی و با هر ارزی حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

ووچر پرفکت مانی

چه کارهایی می توان به پرفکت مانی انجام داد؟

 • انتقال پول بین کاربران
 • خرید بیت کوین، طلا، دلار آمریکا و یورو
 • پرداخت کالاها و خدمات در اینترنت
 • صدور و دریافت وام در داخل سیستم
 • دریافت درامد اضافی از شرکت در برنامه ای مشارکتی

خرید پرفکت مانی

در حال حاضر پرفکت مانی به اندازه دیگر روش های پرداخت مانند پی پال یا مستر کارت محبوبیت و گسترش پیدا نکرده است اما به دلیل تحریم نبودن این سیستم برای کاربران ایرانی گزینه بسیار خوبی می باشد. البته شارژ حساب پرفکت مانی برای کاربران به دلیل استفاده از حواله های دلاری کار سختی است اما سایت های زیادی مانند اول مانی هستند که این کار را به سادگی برای کاربران انجام می دهند.

یکی از ساده ترین روش های خرید ووچر پرفکت مانی برای کاربران ایرانی استفاده از سایت های داخلی خرید و فروش پرفکت مانی و همچنین صرافی های انلاین مانند صرافی اول مانی می باشد.

شما می توانید با استفاده از امکانات و خدمات این سایت ها به صورت خودکار و آنی تمام کارهای مربوط به خرید و شارژ حساب پرفکت مانی خود را انجام دهید. برای خرید پرفکت مانی می توان به صوئرت دلاری و یورویی نیز این کار را انجام داد. اما خرید پرفکت مانی در ایران بیشتر به صورت دلاری است.

برای خرید پرفکت مانی باید حتما مراحل احراز هویت تان را انجام دهید. بعد از این کار، امکان خرید و فروش پرفکت مانی در سایت های خرید و فروش ووچر پرفکت مانی و پرفکت مانی برای شما فراهم می شود.

پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی در ایران

با وجود تحریم های گسترده مالی علیه ایرانیان، پرفکت مانی جزو معدود شرکت هایی است که ایران را تحریم نکرده است. به همین دلیل این سرویس در میان کاربرانی که به دنبال گرفتن پول از خارج از کشور یا پرداخت هزینه خرید از وب سایت های خارجی هستند، بسیار محبوب می باشد. پرفکت مانی برای کاربران ایرانی بخش زبان فارسی را نیز اضافه کرده است. کابران ایرانی می توانند با انتخاب زبان فارسی از تمام ویژگی های این وب سایت استفاده کنند.

خرید ووچر پرفکت مانی

همانطور که قبلا نیز شاره کردیم ووچر پرفکت مانی مانند مانند یک کارت شارژ می باشد. برای خرید ووچر پرفکت مانی نیز درست همانند پرفکت مانی باید در یکی از سایت ها یا صرافی های خرید و فروش، مراحل احراز هویت تان را انجام دهید و اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کنید. دارندگان حساب پرفکت مانی می توانند به تعداد دلخواه برای خود ووچر بسازند و از آنها در معاملات مختلف استفاده کنند.

پرفکت مانی چه ارزهایی را پشتیبانی می کند؟

همانطور که می دانید انتقال ارز به صورت آنلاین، دریافت ارز به صورت دلار، یورو و … ، خرید کالا یا خدمات از سایت ها از طریق سیستم پرداختی انجام می شود . اما سیستم پرفکت مانی به منظور فعالیت خود در این زمینه ها نیازمند پشتیبانی از ارزهای مختلف می باشد. در حال حاضر کیف پول پرفکت مانی از دلار آمریکاف یورو اروپا، طلاغ و بیت کوین پشتیبانی می کند.

ایجاد حساب و احراز هویت در پرفکت مانی

اول مانی به شما کمک می کند تا در کمتر از چند ساعت حساب پرفکت مان خود را بسازی و فعالیت های خود را در زمینه کسب درامد بین المللی شروع کنید.

خرید پرفکت مانی
خرید ووچر پرفکت مانی

مزایای ووچر پرفکت مانی

 • می توانید تمام مبادلات پولی را به صورت واقعی انجام دهید.
 • می توانید با استفاده از موبایل پرداخت تان را انجام دهید.
 • بسیار امن است و حساب فرستنده نیز به صورت محرمانه باقی می ماند.
 • کاملا ایمن و مطمئن می باشد.

قابلیت های پرفکت مانی

 • شما با استفاده از سیستم پرفکت مانی می توانید:
 • بین مصرف کنندگان تصفیه حساب ها را انجام دهید.
 • همچنین می توانید پرداخت های خود را از طریق روش های گوناگونی که در اینترنت وجود دارد انجام دهید.
 • می توانید عملیات پرداخت را به طور مداوم در سطح اینترنت به صورت آنلاین انجام دهید.
 • می توانید با اطمینان بیشتری مبالغ خود را در حساب الکترونیکی خود نگه دارید و هر ماه نیز با احتساب مبلغ باقی مانده در ماه قبل سود موردنظرتان را دریافت کنید.
 • با استفاده از سیستم پرفکت مانی می توانید در فروشگاه های اینترنتی کار خرید کالا و خدمات را به آسانی انجام دهید.
 • می توانید با استفاده از پرفکت مانی، طلا و دلار را خریداری کنید.

چگونگی استفاده از ووچر پرفکت مانی

۱. سرویسی که سفارش داده اید به شما تحویل داده می شود، اما با این وجود باز هم بدون داشتن حساب پرفکت مانی می توانید عملیات پرداختی موردنظرتان را در سطح وب انجام دهید. در ابتدا وارد حساب پرفکت مانی خود شوید، یک حساب برای ووچر الکترونیکی خود ایجاد کنید و آن را به گیرنده ارسال کنید.

۲. اگر قصد دارید هزینه ای را برای کالا یا خدماتی به فرد موردنظرتان پرداخت کنید اما به دلایلی فرد گیرنده شماره حساب پرفکت مانی خود را افشا نمی کند، برای این کار راه حل مناسبی وجود دارد. شماره همراه شخص گیرنده را بپرسید و سپس وارد حساب پرفکت مانی خود شوید. این کار را با استفاده از دستگاه موبایل هوشمند خود انجام دهید تا گیرنده به محض دریافت پیامک حاوی اطلاعات ووچر های الکترونیکی شما را در دستگاه موبایل تان دریافت کنید.

اما نکته ای که در این میان قابل توجه است این است که شخص گیرنده در نهایت یک حساب پرفکت مانی ایجاد کند و ووچر خود را فعال کند.

خرید پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی

۳. در صورتی که قصد سفر دارید اما نمی خواهید پول نقد همراه خود ببرید در این میان چه راه حلی را پیشنهاد می کنید؟ بسیار ساده است، تا به امروز بسیاری از مبادله کنندگان تایید شده پرفکت مانی در سراسر جهان فعال می باشند. باید به بخش مبادله کنندگان بروید و خدمات مبادله موجود را در محل مقصد مورد نظرتان بررسی کنید. با افزودن سیستم پرداخت پرفکت مانی به عنوان روش پرداخت در سایت تان قادر خواهید بود فروش خودت را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

روش های دریافت پرفکت مانی رایگان

پرفکت مانی رایگان تنها از طریق روش هایی به دست می آید که خود شرکت سازنده آنها را تایید و بستر لازم را نیز برای آن فراهم کرده است. در واقع این دو روش توسط خود شرکت پرفکت مانی ارائه شده و برای انجام آنها نیز به سرمایه یا انجام تبلیغات نیاز دارید. این نکته را در نظر داشته باشید که برای هردوی ایت روش ها باید یک حساب پرفکت مانی داشته باشید.

از طرفی نیز بهتر است که این حساب وریفای شده باشد تا سود دریافتی شما نیز بیشتر و کارمزد کمتری را نیز بابت انتقال پرداخت کنید، زمان بر بودن این روش ها می باشد. در واقع نمی توان به صورت فردی به پرفکت مانی رایگان دست یافت. اما در صورت موفقیت می توان به عنوان یک سرمایه گذاری نیز روی آن حساب باز کرد.

کاربردهای پرفکت مانی

پرفکت مانی سرویسی کاربردی است که برای نقل و انتقال آسان پول به صورت بین المللی راه اندازی شده است. این سرویس مالی شرایط لازم را برای انجام پرداخت های آنلاین با سرعت بالا و بدون هیچ محدودیتی فراهم کرده است. کاربرد پرفکت مانی تنها در این چند مورد خلاصه نمی شود بلکه پرفکت مانی یک سیستم پرداخت منحصر به فر می باشد که کاربردهای متنوعی دارد که عبارتند از:

 • پرداخت هزینه کالا و خدمات
 • استفاده در فروشگاه های مختلف
 • ذخیره و نگهداری امن پول
 • خرید ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، دلار، یورو و…
 • انجام پرداخت های بین المللی با کارمزد پایین
 • انتقال ارزهای دیجیتال و تبدیل آن ها به یکدیگر
 • ایجاد فرصت لازم برای دریافت سود ماهانه
خرید پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی

از کجا ووچر پرفکت مانی بخریم؟

برای شارژ حساب پرفکت مانی و خرید ووچر می توان از سایت های ایرانی معتبر استفاده کرد که خدمات پرفکت مانی را ارائه می دهند. شما می توانید برای خرید کد ووچر از طریق سایت اول مانی که یکی از قدیمی ترین سایت ها در این حوزه است و از امنیت بالایی برخوردار است، استفاده کنید.

برای این کا تنها کافی است که درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت آنی کد ووچر برای شما ارسال شود. برای خرید ساده و ارزان ووچر پرفکت مانی می توانید تنها با چند کیلک در این سایت ثبت نام کنید و خرید کد ووچر پرفکت مانی را تکمیل کنید.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ساخت کیف پول بیت کوین در حساب پرفکت مانی

بیشتر بدانید: راه های جلوگیری از هک حساب پرفکت مانی

بیشتر بدانید: قوانین پرفکت مانی و هرانچه باید بدانید

بیشتر بدانید: مشکلات پرفکت مانی و سوالات متداول در مورد آن


سوالات متداول

چگونه می توانیم پرفکت مانی را نقد کنیم؟

برای فروش پرفکت مانی در صرافی اول مانی باید به قسمت خرید و فروش در قسمت پنل کاربری خود شوید و کد فعالسازی و سریال را وارد کنید و بعد از آن تسویه حساب را بزنید تا بخش مالی وجه ریالی را به حساب شما انتقال دهند.

ایا می توانم با پرفکت مانی بیت کوین بخرم؟

شما می توانید مستقیما از صرافی ها بیت کوین خریداری کنید و یا می توانید از افرادی که بیت کوین را از طریق پرفکت مانی می فروشند نیز بیت کوین بخرید.

برداشت پرفکت مانی چقدر طول می کشد؟:

فرآیند برداشت و تسویه حساب در صرافی اول مانی از سه تا هفت ساعت طول می کشد.

پرفکت مانی از چه ارزهایی پشتیبانی می کند؟

پرفکت مانی از دلار آمریکا، یورو اروپا، طلا و بیت کوین پشتیبانی می کند. کاربر می تواند وجوه خود را با هر یک از این ارزها دریافت و یا نگهداری کند.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *