اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25450

خرید دلار پرفکت مانی از ما

24700

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

کسانی که حساب پرفکت مانی دارند می توانند به راحتی با خرید ووچر پرفکت مانی و یا روش های پرداختی دیگر اکانت خود را شارژ کنند. پرفکت مانی یک سیستم پرداخت پویا و مطمئنی است که برای مبالغ بالا بسیار مناسب می باشد و تا به امروز مشکلی با کاربران ایرانی نداشته است. مشکلی این سیستم پرداخت دارد این است که به اندازه روش های دیگری چون پرداخت با ویزا کارت و یا مستر کارت رواج پیدا نکرده است. همانطور که در بالا ذنیز اشاره کردیم این سیستم برای افتتاح حساب کاربران ایران مشکلی ندارد اما با وجود یک سری تحریم ها در رابطه با ارزهای دلاری، شارژ ووچر پرفکت مانی برای کاربران ایرانی کار نسبتا دشواری است اما شما با avvalmoney می توانید در کوتاه ترین زمان و با مطمئن ترین روش اقدام به شارژ حساب پرفکت مانی خود نمایید.

خرید ووچر پرفکت مانی

تنها کافیست فرم درخواست خرید پرفکت مانی خود را تکمیل کنید و میزان شارژ حساب پرفکت مانی ( خرید کارت ووچر پرفکت مانی ) خود را مشخص کنید. پس از مبلغ پرداختی توسط شما عملیات شارژ ووچر پرفکت مانی به صورت لحظه ای و سریع انجام می شود و مبلغ موردنظر به حساب perfectMoney شما اضافه می شود.

شما می توانید با خرید و شارژ ووچر پرفکت مانی بر اساس مبلغ مشخص شده در سایت اول مانی می توانید حساب خود را به هر مقدار که نیاز دارید در لحظه و به صورت آنی شارژ کنید.

اگر قصد ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی و پس انداز پول خود را دارید اما حساب پرفکت مانی ندارید می توانید با کمک اول مانی یک حساب پرفکت مانی وریفای شده برای خود ایجاد کنید.

برای خرید ووچر پرفکت مانی در سایت ثبت نام کنید
خریدشارژ پرفکت مانی

مزایای داشتن کارت شارژ ووچر پرفکت مانی:

اگر شما حساب پرفکت مانی دارید بادی همیشه مراقبت های لازم جهت هک نشدن حسابتان را رعایت کنید. یکی از مزایای کارت ووچر و خرید ووچر پرفکت مانی این است که با استفاده از این کارت ها و بدون داشتن حساب پرفکت مانی می توانند از سایت هایی که پرفکت مانی قبول می کنند خرید و فروش کنند. با استفاده از کارت ووچر، افرادی که دارای حساب پرفکت مانی هستند می توانند حساب خود را شارژ کنند.

این نکته را به یاد داشته باشید که کارت ووچر پرفکت مانی شبیه به پول نقد عمل می کند و در صورت گم شدن مسئولیت ان با خود شخص است و با وجود اینکه مشابه پول نقد است اما نمی توان ان را با پول نقد معاوضه کرد.

شارژ ووچر پرفکت مانی

قابلیت ها و امکانات پرفکت مانی:

برای خرید ووچر پرفکت مانی باید ابتدا یک حساب برای خود ایجاد کنید. حساب ووچر پرفکت مانی چند مشخصه اصلی دارد که شامل: کد فعالسازی، شماره و تعداد دارد.

برای ایجاد ووچر الکترونیکی شما بایستی یک حساب برای انجام برداشت وجه و میزان لازم ووچر الکترونیکی خود انتخاب نمائید. در واقع شما می توانید هزینه ی اندکی برای ایجاد ووچرهای الکترونیکی پرداخت نمائید. حساب ووچر الکترونیکی چهار مشخصه ی اصلی دارد که شامل: شماره، کد فعالسازی، میزان و تاریخ ایجاد آن می باشد.

  • می توانید در بین مصرف کنندگان تصفیه حساب به عمل آورید.
  • می توانید پرداخت خود را از طریق روش های مختلف انجام دهید.
  • به طور مداوم می توانید عملیات پرداخت را در سطح اینترنت به صورت انلاین انحام دهید.
  • می توانید مبالغ خود را در حساب الکترونیکی با اطمینان بیشتری حفظ کنید و سود خود را دریافت کنید.
  • با استفاده از این سیستم می توانید در فروشگاه اینترنتی خرید کالا را به راحتی انجام دهید.
  • با کمک پرفکت مانی می توانید طلا و دلار خریداری کنید.

بیشتر بدانید: فروش ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

کارت شارژ پرفکت مانی

تحریم نبودن برای ایرانی ها

یکی از مزیت های مهم ووچر پرفکت مانی این است که برای کاربران مقیم ایران تحریم نیست. پی پال یکی از سیستم هایی است که تحریم شده است و برای کاربران داخل ایران غیرقابل استفاده است و همانطور که می دانید کاربران ایرانی و چند کشور دیگر به دلیل تحریم بودن امکان استفاده از این سیستم و همچنین ویزا و مستر کارت را ندارند.

ووچر پرفکت مانی به خاطر قبول نکردن قوانین کشور آمریکا هیچ گونه تحریمی را برای کاربران خود اعمال نکرده است و چندین نماینده رسمی نیز در ایران دارد. شما می توانید به راحتی در سایت پرفکت مانی حساب ایجاد کنید که به صورت رایگان و آنلاین می باشد. همچنین می توانید با استفاده کارت بانکی خود از صرافی آنلاین پرفکت مانی نیز خرید کنید و همچنین از تمام وب سایت هایی که خدمات پرفکت مانی و دیگر ارزهای دیجیتال را قبول می کنند کالا یا خدمات موردنظرتان را درخواست کنید.

بیشتر بدانید: آنچه از ووچر پرفکت مانی باید بدانید

, , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *