اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
25950

خرید دلار پرفکت مانی از ما

25300

فروش دلار پرفکت مانی به ما

برای خرید ووچر بدون ثبت نام کلیک کنید

خرید دلار پرفکت مانی

خرید دلار پرفکت مانی یکی از اسان ترین راه های اتصال به درگاه های خرید جهانی می باشد. برای خرید پرفکت مانی شما باید در ابتدا یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید و از آن برای خرید و فروش های بین المللی استفاده کنید. همانطور که می دانید شرکت پرفکت مانی با کاربران ایرانی هیچ گونه مشکلی ندارد و می توانند از این سیستم برای تراکنش های دلاری خود استفاده کنند و خیالشان از بابت هرگونه مشکلی مانند بسته شدن حساب کاربری یا محدود شدن دسترسی به آن راحت باشد.

خرید دلار پرفکت مانی

برای خرید دلار پرفکت مانی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به صرافی آنلاین اول مانی مراجعه کنید. خرید ارز پرفکت مانی در وب سایت ما به صورت اتوماتیک انجام شده و بعد از ثبت سفارش، می توانید کد ووچر را در بخش ووچر ها در حساب کاربری خود دریافت کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که برای خرید پرفکت مانی از صرافی اول مانی حتما باید از قبل مراحل احراز هویت را به صورت کامل انجام داده باشید و قبل از ثبت سفارش مدارک هویتی خود را برای ما ارسال کرده باشید. پرفکت مانی خریدار شده به صورت یک کد برای شما صادر می شود و حتی اگر حساب پرفکت مانی نداشته باشید می توانید به راحتی این کد را در هر سایتی که قصد خرید یا قصد افزایش موجودی دارید استفاده کنید.

البته اگر شما حساب کاربری نیز داشته باشید می توانید با استفاده از این کد حسابتان را شارژ کنید و برای هر کاری که می خواهید از آن استفاده کنید.

پرفکت مانی
خرید پرفکت مانی

فروش دلار پرفکت مانی

حساب پرفکت مانی شما ممکن است محلی برای ذخیره و نگهداری درآمدهای دلاری شما باشد و ممکن است از شخص یا وب سایتی به دلیل درامدی که داشته اید، ووچر پرفکت مانی دریافت کنید. اگر شما می خواهید این درامد دلاری را به ریال تبدیل کنید، خدمات خرید و فروش دلار پرفکت مانی در اول مانی در خدمت شماست. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید موجودی حساب تان را به ریال تبدیل کنید.

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی از شما

خرید دلار پرفکت مانی
خرید دلار پرفکت مانی

تیم پشتیبانی اول مانی برای ارائه خدمات پرفکت مانی

تیم پشتیبانی اول مانی برای انجام تمام مراحل ثبت سفارش و خرید پرفکت مانی، خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت و همچنین خدمات فروش پرفکت مانی در کنار کاربران عزیز می باشد. همانطور که در بالا گفتیم قبل از ثبت سفارش و برای استفاده از خدمات سایت اول مانی باید حساب کاربری شما تمام مراحل احراز هویت را انجام داده باشید. این مراحل تنها چند دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت و چنانچه هر سوالی در رابطه با احراز هویت و یا خرید و فروش دلار پرفکت مانی داشتید می توانید بر روی چت آنلاین در قسمت پایین سایت کلیک کنید. همکاران ما در بخش فروش و پشتیبانی با صبر و حوصله در کنار شما می باشند.

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی

بیشتر بدانید: لیست فروشگاه های پذیرنده پرفکت مانی

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام


سوالات متداول:

, , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *