اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

در بین هموطنان ایرانی و گیمرها خرید گیفت کارت پابجی موبایل، خرید پول بابجی، خرید دلار پابجی و خرید یوسی پابجی بسیار محبوب و مرسوم است.

پول در درون بازی pubg یا همان دلار بازی پابجی موبایل، با عنوان یوسی پابجی موبایل یا گیفت کارت پابجی نیز شناخته می شود.

شما می توانید از طریق صرافی آنلاین اول مانی با خرید گیفت کارت پابجی موبایل ( پول نقد بازی pubg) جدیدترین آیتم های بازی را برای خود خریداری کنید و آن ها را آپدیت کنید.

مزایای خرید گیفت کارت پابجی یا یوسی پابجی

بسته های مخصوص بازی با نام PR عرضه شده است و اگر می خواهید از تمام امکانات بازی استفاده کنید و همچنین از ویژگی های منحصر به فرد هر فصل استفاده کنید تنها کافیست با خرید RP ELITE  UPGRADE  پابجی یا ELITE UPGRADE PLUS را خریداری کنید.

برای باز کردن RP شما می توانید با خرید گیفت کارت ۶۰۰ یوسی پابجی، پک ELITE پابجی را خریداری کنید.

بدون شک شما می توانید با خرید آرپی الیت پابجی موبایل، چند برابر بیشتر لذت از پابجی را تجربه کنید.

خرید گیفت کارت پابجی
خرید گیفت کارت پابجی موبایل

تفاوت گیفت کارت پابجی و شارژ یوسی پابجی

گیفت کارت پابجی موبایل:

گیفت کارت پابجی در موبایل در اعتبارات مختلفی ارائه می شود و قابل خریداری می باشد. در روش خرید گیفت کارت پابجی بعد از خرید یک کد گیفت کارت پابجی موبایل برای ایمیل شما ارسال می شود و بر اساس آموزش و راهنما سایت شما، کد گیفت کارت ارسال شده را در اکانت خود وارد کنید و سپس اکانت شما به همان میزان یوسی شارژ خواهد شد.

شارژ یوسی پابجی:

در این روش بعد از پرداخت و خرید محصول در مدت زمان ۵ الی ۳۰ دقیقه بعد از خرید شارژ یوسی توسط مام انجام می شود و اکانت پابجی برای شما به صورت مستقیم شارژ خواهد شد.

یکی از مزایای مهم گیفت کارت پابجی این است که تاریخ انقضا ندارد و شما می توانید کد گیفت کارت خریداری شده را در زمان دیگری استفاده کنید و یا اینکه از آن به عنوان هدیه یا فروش استفاده کنید.

با خرید گیفت کارت پابجی موبایل یا همان خرید یوسی ها، لباس، چتر نجات و آیتم های دیگری در دسترس شما قرار می گیرد.

صرافی آنلاین اول مانی با آدرس رسمی www.avvalmoney.com به صورت شبانه روزی فعالیت فروش و تحویل گیفت کارت پابجی و همچنین خرید و فروش ارزها را ارائه می دهد. همچنین خدمات پشتیبانی مشتریان از طریق تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و همچنین از طریق چت آنلاین سایت که در پایین سایت سمت راست درج شده ارائه می شود.

بیشتر بدانید: انواع گیفت کارت های بازی

بیشتر بدانید: آنچه از گیفت کارت پابجی باید بدانید:

, , , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *