اول مانی

انتقاد وینکلووس از بری سیلبرت برای مسدودیت سرمایه جمینی

کامرون وینکلووس، یکی از بنیان گذاران صرافی ارز دیجیتال جمینی، در نامه ای سرگشاده به بری سیلبرت، مدیرعامل دیجیتال کارنسی گروپ از ۴۷ روز توقف برداشت ها در پلتفرم جنسیس انتقاد کرد.

براساس نامه ای که وینکلووس در توییتر منتشر کرده است، جنسیس بخاطر دریافت وام به عنوان قسمتی از برنامه جمینی (Gemini) ارن، ۹۰۰ میلیون دلار به این صرافی بدهکار است.

وینکلووس نوشت:

در شش هفته گذشته، ما هر کاری که می‌توانیم انجام داده‌ایم تا با حسن نیت و به شیوه‌ای مشارکتی با شما تعامل داشته باشیم تا به یک راه حل توافقی برای بازپرداخت ۹۰۰ میلیون دلاری که مدیونتان است، برسیم؛ هر بار که ما از شما درخواست تعامل ملموس می‌کنیم، پشت وکلا، بانکداران سرمایه‌گذاری و فرآیندها پنهان می‌شوید.

Winklevoss ادعا کرد که DCG به جنسیس پولی بدهکار است که بازپرداخت نکرده است و باعث به شکست جنسیس در پرداخت Gemini شده است.

جمینی در ۲۷ دسامبر توسط سرمایه گذاران شکایت کرد؛ این شکایت ادعا می کند که جمینی درگیر کلاهبرداری و نقض قوانین اوراق بهادار بوده است، زیرا برنامه Earn ثبت نشده است و سرمایه گذاران قادر به ارزیابی کامل خطرات آن نیستند؛ سود در ماه نوامبر به سرمایه گذاران پرداخت نکرد.

وی ادعا می کند پس از اینکه دیجیتال کارنسی گروپ نتوانسته وام ۱.۶۷۵ میلیارد دلاری خود را به جنسیس بازپرداخت کند، این پلتفرم با بحران نقدینگی روبرو شده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بدهی ۱ میلیارد دلاری جنسیس به صرافی جمینی

بیشتر بدانید: وارد شدن صرافی جمینی به دنیای متاورس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *