اول مانی

بلاک چین کاردانو می خواهد استیبل کوین جدید راه اندازی کند

تیم توسعه دهنده بلاک چین کاردانو (Cardano) می خواهد یک استیبل کوین جدید با پشتوانه فیات و متصل به دلار آمریکا راه اندازی کند.

در یک اعلامیه جدید، EMURGO می گوید که در حال آماده شدن است تا USDA، اولین استیبل کوین با پشتوانه USD برای اکوسیستم کاردانو را راه اندازی کند.

این استیبل کوین که “USDA” نام دارد، احتمالا در ابتدای سال آینده میلادی راه اندازی می شود و هدف آن محافظت از سرمایه گذاران و شرکت های فعال در صنعت وب ۳.۰ در برابر نوسانات بازار ارزهای دیجیتال است.

علاوه بر این، استیبل کوین کاملا مطابق با قوانین و مقررات فعلی ایالات متحده است و می خواهد شکاف میان امور مالی سنتی و امور مالی غیرمتمرکز را پر کند.

EMURGO با یک شرکت خدمات مالی تحت نظارت مستقر در ایالات متحده برای نگهداری سپرده های نقدی شریک شده است و اطمینان می دهد که استیبل کوین کاملا مطابقت دارد و از دستورالعمل های نظارتی پیروی می کند.

USDA با پشتوانه دارایی‌های (دنیای واقعی)، ثبات قیمتی قوی و بلندمدتی را ارائه می‌کند که در نهایت ممکن است منجر به باز کردن خدمات مالی مطمئن‌تر برای اکوسیستم کاردانو شود.

USDA اولین محصولی است که در مجموعه محصولات جدید [Anzens [EMURGO به بازار آورده شده است که هدف آن پر کردن شکاف بین مالی سنتی و DeFi است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: کیف پول Lace می تواند کاربران کاردانو را به یک میلیارد برساند

بیشتر بدانید: اشاره بنیان گذار کاردانو به نقص های موجود در اتریوم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *