اول مانی
بازار رمزارزها

کاردانو با نزدیک شدن به اجرای هاردفورک در شبکه اصلی خود، در حال آماده سازی زیرساخت های موردنیاز برای اجراز قراردادهای هوشمند می باشد.

به گزارش اول مانی و به نقل از u.today بر اساس اعلام رسمی تیم IOG در توییتر، توسعه دهندگان کاردانو نسخه به روزرسانی شده کیف پول نرم افزار ددالوس (Daedalus) را ارائه کرده اند.

کیف پول ۴.۳.۱ Daedalus اولین نسخه این والت نرم افزاری می باشد که از هاردفورک شبکه اصلی آلونزو پشتیبانی می کند. آلونزو قرار است که قراردادهای هوشمند را به شبکه کاردانو بیاورد.

نسخه جدید این کیف پول علاوه بر پشتیبانی از شبکه اصلی آلونزو، از بروزریانی سیستم عامل کیف پول افزاری تروزو (Trezor) نیز پشتیبانی می کند. این کیف پول تغییراتی را در راستای بهبود عملکرد UI/UX خود داشته است.

توسعه دهندگان IOG برای جشن گرفتن این پیشرفت مهم در بزرگ ترین بلاک چین اثبات سها دنیا، تایمر شمارش معکوسی را فعال کرده اند تا علاقه مندان به کاردانو بتوانند پیشرفت روند فعالسازی آلونزو را دنبال کنند.

قراردادهای هوشمند به کاردانو می آیند

تیم IOG تاکید کرده که برای اطمینان از عملکرد یکپارچه و بدون وقفه کیف پول، همه کاربران Daedalus باید پیش از اینکه هاردفورک کاردانو آغاز شود، کیف پول خود را به روزرسانی کنند.

هاردفورک آلونزو در ۱۲ سپتامبر حدود ساعت ۰۰:۴۴ یکشنبه پیاده سازی خواهد شد. صرافی بایننس روز گذشته اعلام کرد که از این بروزرسانی پشتیبانی می کند.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: انتقادی جدی از کاردانو بعد از بروز اشکال در شبکه آزمایشی

بیشتر بدانید: سولانا توانست ریپل را پشت سر بگذارد

بیشتر بدانید: ریزش دوباره بازار رمزارزها | بازار رمزارزها دوباره قرمز شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *