اول مانی

چارلز هاسکینسون، بنیان گذار کاردانو:‌ کاردانو اینجاست تا بماند

توییتر کریپتو به دلیل جنجال هایش به خوبی شناخته شده است و چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، با مشاجراتش بیگانه نیست. در سال ۲۰۲۰، هاسکینسون پیش بینی کرد که “در عرض یک سال، صدها دارایی در کاردانو اجرا می شود.

هنگامی که این اتفاق در سال ۲۰۲۱ رخ نداد، کاربران توییتر به سرعت مدیر عامل ورودی-خروجی را در این مورد فراخواندند. در سال ۲۰۲۲، او به طور شفاهی با توسعه دهندگان اتریوم در مورد بی اعتنایی آنها به Ouroboros، پروتکل ایمن اثبات سهام که کاردانو بر روی آن کار می کند، بحث کرد.

و البته، هاسکینسون و جامعه XRP وقتی صحبت از تبادل کلمات بین آنها در پلتفرم پرنده سابق می شود غریبه نیستند. با این حال، این بار به نظر می‌رسد که بنیانگذار Cardano به بخش گسترده‌تر و منتقدانش می‌پردازد، و می‌گوید:

مهم نیست چند بار که سکه‌های VC، رسانه‌های رمزنگاری یا ماکسی‌ها اعلام می‌کنند که ما مرده‌ایم، نامربوط یا شکست خورده‌ایم، ما همیشه به آنها یادآوری می کنیم که کاردانو اینجاست تا بماند.

کاردانو اغلب به دلیل رویکرد مبتنی بر تحقیق خود مورد انتقاد قرار گرفته است، که “آهسته و پیوسته حرکت می کند” در مقابل پروژه های دیگر که “سریع حرکت می کنند و چیزها را خراب می کنند”. هاسکینسون پستی توسط StakeWithPride به اشتراک گذاشت که می‌گوید کاردانو از «راه‌اندازی مجدد، اسلش، خرابی، هک‌های DAO، اشکالات تورم، معکوس‌های دفتر کل، فورک‌ها، تغییرات روایت، تغییرات ارزش، حوادث سرریز ارزش و تمرکز ناکاموتو کم» رنج نمی‌برد.

ضریب ناکاموتو میزان غیرمتمرکز بودن یک بلاک چین را اندازه‌گیری می‌کند، حوزه‌ای که کاردانو از بسیاری از رقبا پیشی می‌گیرد. لازم به ذکر است که کاردانو هنوز مراحل توسعه را طی می کند و در حال حاضر روی افزایش مقیاس پذیری و استفاده از منابع در فاز باشو کار می کند. کاردانو شاهد مرحله نهایی و فشار نهایی برای تبدیل شدن به یک اکوسیستم کاملاً غیرمتمرکز در ولتر، آخرین مرحله توسعه خواهد بود.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: تراکنش های روزانه نهنگ های کاردانو افزایش ۴۶۰% داشت

بیشتر بدانید: ماه گذشته ۵۷ میلیون دلار کاردانو توسط نهنگ‌ها خریداری شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *