اول مانی
خرید کاردانو

یکی از معروف ترین معامله گران به اسم کاپو (Capo) اعلام کرده که ۷۵ درصد از دارایی اتریوم خود را به منظور خرید کاردانو (ADA) می فروشد و پیش بینی می کند که این ارز دیجیتال در آینده نزدیک قیمت و عملکردی بهتر از اتریوم را می تواند داشته باشد. کاردانو امروز با رشد ۲۰ درصدی از ۲ دلار عبور کرد و در حال حاضر با ۲.۱۴ دلار معامله می شود.

کاپو چند روز پیش پس از آنکه گفته بود در حال بررسی چند ارز دیجیتال از جمله BNB، سولانا، کاردانو، بالانسر و تلور می باشد، خبر فروش اتریوم خود را اعلام کرد.

کاپو با ارائه نمودار جفت ارز ADA/ETH گفت انتظار دارد که کاردانو در آینده ای نزدیک با افزایش قیمت همراه باشد و عملکرد بهتری نسبت به اتریوم داشته باشد.

کاپو در توییت بعدی خود اضافه کرد که او همچنین در صدد فروش مقداری از دارایی BNB خود برای خرید کاردانو (ADA) است زیرا شرایط و قیمت کاردانو بسیار بهتر به نظر می رسد. علاقه کاپو به کاردانو ابتدا توسط Daily Hodl و پس از اصلاحیه چشمگیر بازار ارزهای دیجیتال گزارش شد.

اصلاحیه بازار بعد از آن رخ داد که آیلان ماسک مدیرعامل شرکت تسلا اعلام کرد که این شرکت دیگر به دلایل مسائل زیست محیطی، از بیت کوین به عنوان روش های پرداخت استفاده نمی کند. تسلا از ماه فوریه و بعد از سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین، پذدیرش پرداخت های این ارز دیجیتال برای خرید خودروهای تولید این شرکت را شروع کرده بود. شرکت تسلا در بیانیه خود اعلام کرد که دارایی بیت کوین خود را نمی فروشد.

این نکته قابل توجه است که کاردانو طی ۱۲ ماه اخیر نیز عملکرد بهتری نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال داشته استف به طوری که در این مدت کاردانو با افزایش قیمت ۳۵۰۰ درصدی همراه بوده است. به عنوان مقایسه می توان گفت که بیت کوین در این مدت ۴۴۰ درصد رشد قیمت داشته است.

کاپو در رابطه به بیت کوین گفته که این کاهش قیمت شدید یکی از آخرین فرصت هایی باشد که معامله گران برای خرید بیت کوین در این سطح قیمت دارند.کی یونگ جو، مدیر عامل CryptoQuant نیز نظر مشابهی با کاپو دارد و معتقد است که تایید ETF بیت کوین می تواند به افزایش قیمت این ارز دیجیتال کمک کند.

خرید کاردانو

گاوهای بیت کوین در تلاش برای افزایش قیمت بیت کوین به بالاتر از ۵۰,۰۰۰ دلار هستند اما این در حالی است که متیک (MATIC)، کاردانو (ADA) و دیگر آلت کوین های برتر با رشد بیشتر از ۱۰ درصدی همراه بودند.

بیت کوین همچنان به دنبال افزایش قیمت است در حالی که اتریوم و دیگر آلت کوین ها بعد از ریزش ۱۳ می، افزایش قیمت داشته اند. بعد از انکه صرافی کوین بیس اعلام کرد دوج کوین را در ماه های آینده به فهرست اضافه می کند، افزایش قیمت ۴۷ درصدی آن، سرمایه گذاران را غافلگیر می کند تا راندمان سیستم تراکنش آن را بهبود بخشد، قیمت دوج کوین بار دیگر افزایش یافت.

اگرچه بسیاری از آلت کوین ها طی بازیابی بازار با رشد بیشتر از ۱۰ درصدی همراه بودند، اما قیمت بیت کوین همچنان در محدوده ۵۰,۰۰۰ دلار قرار دارد، زیرا کیف پول نهنگ هایی که حداقل ۱۰۰۰ بیت کوین در اختیار دارند نسبت به ماه گذشته ۴.۷ درصد کاهش یافته است.

افزایش قیمت آلتکوین ها در بحبوحه بهبودهای فاندامنتال مختلف بوده است، به طوری که اطلاعات گلس نود نشان می دهد که تعداد کیف های پول که حداقل ۳۲ اتر در اختیار دارند، در ماه های اخیر کاهش داشته اند. این موضوع نشان می دهد که افراد کمی علاقه دارند تا در بلاک چین گواه اثبات سهام اتریوم به تایید کنندگان کامل تبدیل شوند.

رشد آلت کوین ها

اگرچه صحبت هایی در رابطه با شروع فصل آلت کوین ها وجود دارد، اما می توان گفت که یکی از ویژگی های برجسته فصل آلت کوین ها، ثابت شدن قیمت بیت کوین و توجه معامله گران به بازار آلت کوین ها و کاهش تسلط بیت کوین می باشد.

یکی از بهترین ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۲۱، پولیگان بوده که طی ۲۴ ساعت گذشته با رشد ۶۰ درصدی افزایش قیمت همراه بوده و قیمت آن به ۱.۷۵ دلار رسیده است.

یکی دیگر از پروژه هایی که قیمت آن نسبت به ۱۳ می، ۴۵ درصد افزایش داشته، شبکه رایانش ابری غیرمتمرکز iExec RLC می باشد.

در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال برابر ۲.۳۱۱ تریلیون دلار و تسلط بیت کوین نیز ۴۰.۳ درصد می باشد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: جهش آلت کوین ها همزمان با ثبات قیمت بیت کوین

بیشتر بدانید: تاخت و تاز میم کوین ها در بازار | دوج کوین و برادران

بیشتر بدانید: آیا اتریوم رهبری بازار را برعهده دارد؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *