اول مانی

برداشت نقدی از Voyager Digital برای کاربران از ۲۰ مرداد

پلتفرم وام دهی ارزهای دیجیتال وویجر دیجیتال (Voyager Digital) جدیدا اعلام کرده است که احتمالا کاربران بعد از بیشتر از یک ماه از زمان به تعلیق درآمد قابلیت معاملات، سپرده گذاری، برداشت و پاداش های وفادار، خواهند توانست از اپلیکیشن این پلتفرم برداشت نقدی انجام دهند.

وویجر در یک پست وبلاگی که در روز جمعه منتشر شد، گفت مشتریانی که در حساب خود دلار آمریکا دارند، می توانند تا سقف ۱۰۰۰۰۰ دلار از آن را در یک دوره ۲۴ ساعته از تاریخ ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد ماه) برداشت کنند و وجوه خود را ظرف ۵ تا ۱۰ روز کاری دریافت کنند.

این اعلامیه پس از صدور حکم قاضی در روز پنجشنبه مبنی بر موافقت این شرکت وام دهنده با بازگرداندن ۲۷۰ میلیون دلار از وجوه مشتریان در بانک تجاری متروپولیتن در نیویورک منتشر شد.

شایان ذکر است که وویجر در ماه ژوئن (خرداد ماه) اعلام کرد به خاطر جبران ضررهای ناشی از کارکردن با شرکت Three Arrows Capital، یک قرارداد وام ۵۰۰ میلیون دلاری با شرکت تجاری Alameda Research منعقد کرده است؛ این شرکت وام دهنده کریپتو در تاریخ ۵ جولای (۱۴ تیر ماه) در دادگاه ناحیه جنوبی نیویورک اعلام ورشکستگی کرد.

اگرچه وویجر قبلا پیشنهاد خرید از طرف دو شرکت Alameda و FTX را رد کرده بود؛ روز جمعه اعلام کرد که همچنان گزینه فروش احتمالی شرکت را بررسی می کند.

پس از تایید رویه های مناقصه توسط دادگاه، وویجر گفت که مناقصه ها تا روز ۲۶ آگوست (۴ شهریورماه) به پایان خواهد رسید و جلسه استماع درباره فروش احتمالی در تاریخ ۸ سپتامبر (۱۷ شهریور) برگزار می شود.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: جبران قسمتی از ضررهای مشتریان Voyager Digital

بیشتر بدانید: اعلام ورشکستگی کارگزاری ارز دیجیتال Voyager

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *