اول مانی

افزایش سری سرمایه گذاری سلسیوس به ۷۵۰ میلیون دلار

پلتفرم وام دهنده کریپتو، Celsius Network، سری B سرمایه گذاری به مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را از مهر به ۷۵۰ میلیون دلار افزایش داد، زیرا در نتیجه اشتراک بیش از حد در افزایش سرمایه شرکت وجود دارد.

ارزش این شرکت پس از افزایش سرمایه در حال حاضر به ۳.۵ میلیارد دلار رسیده است و (Alex Mashinsky)، مدیر عامل شرکت به کوین تلگراف گفت که انتظار دارد این رقم در سال آِینده “دو تا سه برابر” شود که ارزش آن بین ۷ تا ۱۰.۵ میلیارد دلار خواهد بود.

این شرکت قبلا سری را در ۲۰ مهر در بین یک دوره نظارت شدید که بر روی شرکت های وام دهنده کریپتو از طرف تنظیم کننده‌های محلی انجام شده بود، بسته بود.

سلسیوس در اطلاعیه‌ای که در ۴ آذر با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، اشاره کرد که سرمایه های جدید به سوی توسعه به بازارهای جدید و عرضه‌های محصولات، همراه با ایجاد تامین مالی متمرکز (CeFi) به پروژه اتصال تامین مالی غیرمتمرکز (DeFi) (CelsiusX) اختصاص خواهد یافت.

سلسیوس (Celsius Network) همچنین بودجه ای را برای بهبود (استفاده از پلتفرم خود) و تعهد خود به استخراج پایدار بیت کوین اختصاص داد.

ماشینسکی درباره سری سرمایه گذاری ۷۵۰ میلیون دلاری به کوین تلگراف گفت:

این واقعیت که اشتراک بیش از حد این سری انجام شده است، نشان دهنده بسیار خوبی برای قدرت برند سلسیوس است ک به گفته او بر روی کاربر متمکرز است.

سلسیوس در ابتدای این هفته برنامه های خود را برای سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری دیگر برای توسعه عملیات استخراج بیت کوین خود در آمریکای شمالی ترسیم کرد و مجموع هزینه های خود در این قسمت را به ۵۰۰ میلیون دلار رساند.

ماشینسکی برآورد اوج گیری خود از ارزش سلسیوس در سال ۱۴۰۰ را به توانایی شرکت برای ارائه خدمات در هر قسمت از ارزهای دیجیتال نسبت داد.

درباره سری سرمایه گذاری جمعی ۲۰ میلیون دلاری شرکت از مرداد ۱۳۹۹، که در آن بیشتر از ۱۰۰۰ سرمایه گذار از جامعه سلسیوس از شرکت حمایت کردند، سوال شد. ماشینسکی گفت که ارزش این شرکت در آن زمان نزدیک به ۱۵۰ میلیون دلار بود در حالی که سرمایه گذاران اکنون قادر به فروش دارایی های خود نیستند، و برای آنها سرمایه گذاری خوبی بوده است.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بهترین راه سرمایه گذاری در متاورس سهام فیسبوک است

بیشتر بدانید: سختگیری انگلیس روی تراکنش های مرتبط با رمزارزها

بیشتر بدانید: اودل بکهام، ستاره NFL کل حقوق خود را با بیت کوین می پذیرد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *