اول مانی

رستوران Chipotle قصد دارد به مشتریان خود رمزارز هدیه دهد

رستوران فست کژوال Chipotle به عنوان قسمتی از کمپین تبلیغاتی خودبه اسم Bub the Dip به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار رمزارز هدیه می دهد.

رستوران مذکور که در دنور در کلرادو مستقر می باشد از مشتری های خود درخواست کرده که در وب سایت تبلیغاتی آنها بازی را انجام دهند و همچنین این امکان را به هر یک از آنها داده که در روز سه بار این بازی را تکرار کنند.

از روز دوشنبه، مشتریان این رستوران تا روز شنبه می توانند به مبالغ ۱۰ هزار دلار رمزارز بیت کوین، ۵ هزار دلار رمزارز اتریوم، ۱۲۵۰ دلار سولانا، ۳ هزار دلار آوالانچ و همچنین ۳ هزار دلار دیگر دوج کوین برنده شوند. قابل ذکر است که روز یکشنبه این رستوران ارزش این جوایز را به جهت جشن گرفتن روز ملی آووکادو به حد چشمگیری افزایش خواهد داد. در مجموع، به ارزش ۶۵۰,۵۱۶ جایزه در این بازی وجود دارد.

تمامی اعضای Chipotle Rewards در ۳۱ ماه جولای این امکان را دارند که ۱ سنت guac یا queso blanco دریافت کنند.

جوایز رمزارز ها به حساب های کوین بیس (Coinbase) بازیکنان تأیید شده واریز خواهد شد.

بعد از اینکه این رستوران در اوایل ماه ژوئن آغاز به پذیرش پرداخت های رمزارزی از راه Flexa، شبکه پرداخت دیجیتال که به صورت خودکار رمزارزها را به پول فیات تبدیل می کند، این کمپین تبلیغاتی ایجاد شد. افرادی که به کمک برنامه های مجهز به فلکسا پرداخت نموده اند، در مدت یک ماه از ۱۰% تخفیف برخوردار شده اند.

طبق گزارش یو تودی ، این رستوران در ابتدا با کمپین تبلیغاتی Burritos or Bitcoin در ماه مارس به مناسبت روز ملی Burrito (یک تعطیلات ساختگی) برگزار شده، به حوزه رمزارزها ورود پیدا کرد. سازماندهی این کمپین با مشارکت شخصی همچون استفان توماس (Stefan Thomas) مدیر ارشد فناوری پیشین ریپل صورت گرفته است. همچنین از بازیکن ها در کمپین مذکور درخواست شده تا کد شش رقمی را حدس بزنندکه بتوانند ۱۰۰۰۰۰ دلار رمزارز بیت کوین برنده شوند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: به باور فیلیپه مدالا رمزارزها را باید دارایی رمزنگاری نامید!

بیشتر بدانید: افت ۴ درصدی شیبا اینو مصادف با سقوط رمزارز بیت کوین

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *