اول مانی

پشتیبانی Circle پس از ارتقا اتریوم از زنجیره PoS

روز سه شنبه، سیرکل (Circle)، ناشر استیبل کوین USD Coin (USDC)، متعهد شد که از انتقال اتریوم (ETH) به بلاک چین اثبات سهام یا PoS پس از ارتقای مورد انتظار Merge حمایت کامل کند.

این شرکت این ارتقاء را به عنوان یک نقطه عطف مهم در مقیاس پذیری اکوسیستم اتریوم می بیند و می نویسد:

USDC به یک بلوک اصلی برای نوآوری اتریوم تبدیل شده است؛ این امر پذیرش راه حل های L2 را تسهیل کرده است و به توسعه مجموعه موارد استفاده که امروزه به مجموعه وسیعی از قابلیت های اتریوم متکی هستند، کمک کرده است؛ ما مسئولیتی را که در قبال اکوسیستم اتریوم و کسب و کارها، توسعه دهندگان و کاربران نهایی وابسته به USDC داریم درک می کنیم و می خواهیم کار درست را انجام دهیم.

اکنون USDC هم بزرگ ترین استیبل کوین با پشتوانه دلار است که در اتریوم منتشر شده است و هم بزرگ ترین دارایی ERC_20 با بیشتر از ۴۵ میلیارد دلار سرمایه در اکوسیستم می باشد؛ ذخایر آن در موسسه های مالی ایالات متحده مثل بلک راک حسابرسی و نگهداری می شود.

Circle ادامه داد که با شروع انتقال بلاک چین اتریوم، انتظار هیچ مشکلی ندارد و بیان کرد:

ما پیش بینی نمی کنیم که در قابلیت های زنجیره USDC یا خدمات صدور و بازخرید کاملا خودکارمان اختلال ایجاد شود؛ محیط آزمایش Circle به تست نت Goerli اتریوم متصل است و ما در روزهای آینده به دقت نظارت خواهیم کرد که با Prater ادغام شود.

این شرکت در کنار تعدادی از شرکت هایی که پس از تکمیل ارتقاء اتریوم، انتقال به بلاک چین PoS اتریوم را تضمین می کنند، دنبال می کند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مسدود شدن آدرس های مرتبط به Tornado Cash توسط سیرکل

بیشتر بدانید: تحریم Tornado Cash به وسیله دولت آمریکا

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *