اول مانی
مدیرعامل صرافی کوین بیس

مدیرعامل صرافی کوین بیس معتقد است که با رسیدن قیمت بیت کوین به ۲۰۰,۰۰۰ دلار نیمی از میلیاردرهای جهان از فعالان حوزه ارز دیجیتال خواهند بود.

به گزارش دیلی هودل، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال کوین بیس، فهرستی از پیش بینی های جدید خود را برای آینده بیت کوین و صنعت ارزهای دیجیتال منتشر کرده است.

آرمسترانگ گفته است تصور می کند بیت کوین در آینده می تواند با میلیاردر کردن عده ای، علم و فناوری و همچنین امور خیریه را در سال های پیش رو تحت تاثیر قرار دهد.

او همچنین با انتشار مطلبی در وب سایت کوین بیس گفت:

اولاف کارلسون وی (Olaf Carlson Wee) و بالاجی سرینیواسان (Balaji Srinivasan)، پیش بینی می کنند زمانی که قیمت بیت کوین به ۲۰۰,۰۰۰ دلار برسد، بیشتر از نیمی از میلیاردرهای دنیا از طریق ارزهای دیجیتال میلیاردر شده باشند. جدا از اینکه فکر کنید چنین چیزی خوب است یا بد، این بدان معناست که در دهه ۲۰۲۰ بیشتر افرادی که به صورت حرفه ای با فناوری و کاربردهای آن سرو کار دارند، به حجم زیادی از سرمایه دسترسی خواهند داشت.

او همچنین افزود:

این شرایط ممکن است موجب افزایش سرمایه گذاری در علم و فناوری می شود و من فکر می کنم که در آینده، افراد بیشتری از فعالان حوزه ارز دیجیتال به امور بشر دوستانه روی می آورند.

مدیرعامل کوین بیس پیش بینی های دیگری نیز دارد و نظر خود را در رابطه با موقعیت ارزهای دیجیتال در سال های آینده مطرح کرده است.

قیمت بیت کون
مدیرعامل صرافی کوین بیس

او می گوید در ادامه دولت ها و موسسات وابسته به آنها با ایجاد ارزهای دیجیتال ملی به طور گسترده ای وارد فضای ارزهای دیجیتال خواهند شد. نگرانی از مسائل امنیتی موجب می شود که اینترنت از پروتکل «HTTP» به سمت پروتکل‌های امن‌تر «HTTPS» برود. بازارها بزرگ تر می شوند و امور مالی غیرمتمرکز (Defi) به صورت مستقل رشد خواهد کرد.

آرمسترانگ در ادامه صحبت هایش به یک تغییر اساسی در رابطه با کاربردهای واقعی و مفید ارزهای دیجیتال در زندگی روزمره مردم اشاره کرد و گفت:

با تغییر مسیر ارزهای دیجیتال از فضایی محدود به معامله و پیش بینی به سمت کاربردهای مفید در دنیای واقعی، افراد بیشتری در دهه ۲۰۲۰ ارز دیجیتال می خزند و از آنها استفاده می کنند. این آغازگر حرکت واقعی به سمت آزادی اقتصادی جهانی خواهد بود.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رشد بازار رمزارزها با نزدیک شدن بیت کوین به ۵۳ هزار دلار

بیشتر بدانید: همکاری شرکت های نفتی آمریکایی با ماینرهای بیت کوین

بیشتر بدانید: افزایش قیمت آلت کوین ها بعد از صعود بیت کوین و اتریوم

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *