اول مانی

افزایش ارزش سهام کوین بیس بعد از گزارش مثبت غیرمنتظره آن

پس از آن که برایان آرمسترانگ، مدیر اجرایی شرکت، برایان آرمسترانگ، روز پنجشنبه گفت که این صرافی یک سه ماهه «نقطه عطف» برای شروع سال ۲۰۲۳ دارد، سهام کوین بیس (COIN) بیش از ۱۸ درصد افزایش یافت.

آرمسترانگ خاطرنشان می کند که بر اساس متن این تماس، شرکت در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ نسبت به سه ماهه پایانی سال گذشته ۲۲ درصد رشد درآمد خالص داشته است.

کوین بیس همچنین شاهد کاهش ۲۴ درصدی هزینه های عملیاتی نسبت به سه ماهه بود.

مدیر عامل کوین بیس در این باره می گوید:

سه ماهه اول یک نقطه عطف واقعی در عملکرد مالی ما بود. درآمدها افزایش یافت و هزینه ها کاهش یافت.»

آرمسترانگ همچنین می گوید که کوین بیس EBITDA تعدیل شده مثبت را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ تجربه کرد. EBITDA مخفف سود قبل از بهره، مالیات، استهلاک و استهلاک است و درآمد خالص را با همه این عوامل که دوباره به ترکیب اضافه شده اند اندازه گیری می کند.

بنابراین، بدیهی است که کریپتو با کوچک نمایی، چرخه‌های بالا و پایین زیادی را طی می‌کند، اما بهترین شرکت‌های جهان، از جمله معتبرترین برندها مانند Coinbase، تمایل دارند در بازارهای پایین‌تر قوی‌تر شوند. این چهارمین چرخه رمزنگاری است که Coinbase از آن عبور کرده است و ما پس از هر یک از آنها قوی تر ظاهر شده ایم. بنابراین من فکر می کنم که ما یک تجارت واقعا انعطاف پذیر در اینجا ایجاد کرده ایم. ما جریان درآمد خود را به دور از کارمزد معاملات متنوع کرده‌ایم و با EBITDA تعدیل‌شده مثبت در سه‌ماهه اول در یک موقعیت مالی واقعا قوی هستیم.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: خودداری کوین بیس از مسئولیت و پرداخت ضرر قربانیان هک

بیشتر بدانید: ایجاد صفحه اختصاصی راهنمای خرید په په در کوین بیس

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *