اول مانی

ادامه هولد نهنگ های سولانا علیرغم هک اخیر

سولانا طی گزارشی اعلام کرد: ” هیچ مدرکی وجود ندارد که پروتکل سولانا به خطر افتاده باشد”. سولانا افزود که جزئیات دقیق چگونگی وقوع این حادثه هنوز در دست بررسی است؛ اما واضح است که اطلاعات کلید خصوصی به صورت ناخواسته به یک سرور نظارت بر برنامه منتقل شده است.

هک سولانا و تاثیر آن بر قیمت SOL

در همین حال، به نظر نمی رسد که قیمت سولانا (SOL) تحت تاثیر هک اخیر بلاک چین سولانا قرار گیرد؛ وقتی که خبر هک سولانا در روز چهارشنبه منتشر شد، SOL با قیمتی بالاتر از ۴۱ دلار معامله می شد؛ در صورتی که قیمت کنونی چندان دور از این محدوده نیست.

در اصل، قیمت SOL در ابتدای روز جمعه قبل از اندکی اصلاح به محدوده ۴۱ دلار بازگشت؛ براساس گزارش کوین مارکت کپ، در هنگام نگارش این خبر، رمزارز SOL با قیمت ۴۰.۴۵ دلار معامله می شود که در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱.۰۲ درصد افزایش یافته است؛ اما در طول هفته، قیمت نزدیک ۵.۷۴ درصد کاهش یافته است.

در همین حال، سرمایه گذاران در رمزارزها، همچنان چشم انداز مثبتی برای قیمت سولانا در آینده نزدیک دارند؛ کریپتو رند، یک سرمایه گذار، گفت که برخلاف هک شدن، به خرید خود در سولانا ادامه خواهد داد.

سولانا (Solana)، برخلاف همه مسائل پیرامون هک، همچنان به مسیر خود ادامه می دهد و بار دیگر به حمایت محکم خود بازگشت و در حال رشد است؛ به نگه داشتن سولانا ادامه می دهم.

آیا حمایت SBF از سولانا تاثیری داشت؟

پس از اینکه سولانا به خاطر مشکل اپلیکیشن موبایل Slope دچار هک شد، سرمایه گذار محبوب رمزارزها، سام بانکمن _ فرید (SBF) از آن حمایت کرد؛ SBF در مصاحبه ای گفت که سولانا پروژه ای است که کمتر از ارزش واقعی آن رتبه بندی شده است؛ وی گفت که این هک دروازه ای برای سولانا است تا بفهمند در کدام قیمت نیاز به اصلاح وجود دارد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مقصر بودن اکسپلویت از نظر سولانا

بیشتر بدانید: گزارشات حاکی از هک شدن کیف پول های مبتنی بر سولانا است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *