اول مانی | پرفکت مانی | صرافی ارزهای دیجیتال
24300

خرید دلار پرفکت مانی از ما

23450

فروش دلار پرفکت مانی به ما

ووچر پرفکت مانی

اگر شما در این مقاله به دنبال این هستید که ووچر را به ریال تبدیل کنید پس حتما با ووچر پرفکت مانی آشنایی دارید.

به طور خلاصه می توان گفت که پرفکت مانی، به عنوان واسطه ای مالی است که به صورت دیجیتال به حساب می آید که شما به واسطه خریدن و داشتن آن می توانید محصولات و خدمات خود را خریداری کنید. البته به شرطی که فروشنده و ارائه دهنده خدمات این واسطه را قبول داشته باشد.

البته از آن جهت که در دنیای اقتصاد مشتری ها هستند که تعیین کننده اصلی می باشند، به همین دلیل طرف فروشنده به ناچار، خواه و ناخواه مجبور به استفاده از این واسطه ها مانند ارزهای دیجیتال و پرفکت مانی می باشد.

تبدیل ووچر به ریال
تبدیل ووچر به ریال

از طرف دیگر نیز، با وجود اینکه ارز جهانی دلار می باشد، اما هر کشوری برای خود یک واحد پولی جداگانه ای دارد. در بسیاری از کشورها از جمله ایران، کارت ها و حساب های بانکی کمتر از این ارز پشتیبانی می کنند و ما در خرید بین المللی خود معمولا دچار یک سری مشکلات م شویم.

اما همان طور که می دانید پرفکت مانی کاری کرده به راحتی و بدون نیاز به تبدیلات عجیب و غریب، مبادلات خود را انجام می دهیم. ما در این نوع مبادلات می توانیم با پرداخت پول با واحد ریال، تعدادی پرفکت مانی تهیه کنیم و البته در بعضی موارد برعکس این داستان نیز عمل می کند.

در حقیقت ووچر پرفکت مانی چیزی است شبیه به یک کارت هدیه یا یک چک بانکی که مقدار ارزش آن مشخص شده است. شما می توانید با استفاده از کدهای این ووچر، خریدتان را انجام دهید.

آیا می دانید کاربرد ووچر پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی برای تسهیل در روند استفاده از این شبکه یک سری امکانات را در اختیار شما قرار می دهد:

  • می توانید در سایت های خارجی پرداخت ارزی انجام دهید.
  • می توانید ووچر پرفکت مانی را به دیگر ارزها تبدیل کنید.
  • می توانید برای کسانی که حساب پرفکت مانی دارند و یا اینکه هنوز ثبت نام نکرده اند پول انتقال دهید.

آیا امکان تبدیل ووچر به ریال در ایران وجود دارد؟

همانطور که گفته شد پرفکت مانی یکی از سیستم های محبوب برای پرداخت ارزی در ایران است. زیرا برخلاف دیگر شبکه های ارزی بین المللی، این سیستم هیچ گونه تحریمی برای کسانی که در ایران زندگی می کنند در نظر نگرفته است. بنابراین شما می توانید به راحتی افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران را انجام دهید و از مزایای آن استفاده کنید.

این سیستم مالی در حال حاضر از ریال به عنوان یکی از ارزهای وجود خود پیشتیبانی نمی کند. بنابراین شما می توانید برای شارژ حساب پرفکت مانی و یا تبدیل ووچر به ریال، از خدمات شرکت های واسط استفاده کنید. در حال حاضر شما می توانید برای خدمات ارزی خود و شارژ حساب از خدمات صرافی اول مانی استفاده کنید.

تبدیل کد ووچر پرفکت مانی به ریال

برای تبدیل کد ووچر به ریال می توانید مقدار پرفکت مانی خود را به همکاران ما در بخش پشتیبانی اول مانی ارسال کنید و در مقابل ریال آن را دریافت کنید. برای تبدیل ارزهای الکترونیکی بهتر است که از سایت های معتبر کمک بگیرید تا در روند انتقال به حساب شما مشکلی پیش نیاید. شما می توانید برای شارژ حساب کاربری پرفکت مانی خود و تبدیل ریال به دلار پرفکت مانی از خدمات صرافی اول مانی استفاده کنید. تیم پشتیبانی اول مانی، اماده انجام خدمات به صورت ۲۴ ساعته و همچنین اماده راهنمای و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با خرید ووچر پرفکت مانی و فروش ووچر پرفکت مانی و دیگر موارد ارزی می باشند.

چه کسانی نیاز دارند دلار پرفکت مانی را به ریال تبدیل کنند؟

  • کسانی که به عنوان فریلنسر فعالیت می کنند و درامد ارزی خود را از به صورت پرفکت مانی دریافت می کنند.
  • کسانی که از سیستم پرفکت مانی برای انتقالات مالی استفاده می کنند.
  • کسانی که می خواهند حساب پرفکت مانی خود را ببندند و نیاز دارند که موجودی شان را نقد کنند.
  • کسانی که ووچر پرفکت مانی هدیه گرفته اند اما به ان نیازی ندارند.


بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی و احراز هویت سریع

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

, , , , , , , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *