اول مانی
ووچر پرفکت مانی

اگر شما در این مقاله به دنبال این هستید که ووچر را به ریال تبدیل کنید پس حتما با ووچر پرفکت مانی آشنایی دارید.

به طور خلاصه می توان گفت که پرفکت مانی، به عنوان واسطه ای مالی است که به صورت دیجیتال به حساب می آید که شما به واسطه خریدن و داشتن آن می توانید محصولات و خدمات خود را خریداری کنید. البته به شرطی که فروشنده و ارائه دهنده خدمات این واسطه را قبول داشته باشد.

البته از آن جهت که در دنیای اقتصاد مشتری ها هستند که تعیین کننده اصلی می باشند، به همین دلیل طرف فروشنده به ناچار، خواه و ناخواه مجبور به استفاده از این واسطه ها مانند ارزهای دیجیتال و پرفکت مانی می باشد.

تبدیل ووچر به ریال
تبدیل ووچر به ریال

از طرف دیگر نیز، با وجود اینکه ارز جهانی دلار می باشد، اما هر کشوری برای خود یک واحد پولی جداگانه ای دارد. در بسیاری از کشورها از جمله ایران، کارت ها و حساب های بانکی کمتر از این ارز پشتیبانی می کنند و ما در خرید بین المللی خود معمولا دچار یک سری مشکلات م شویم.

اما همان طور که می دانید پرفکت مانی کاری کرده به راحتی و بدون نیاز به تبدیلات عجیب و غریب، مبادلات خود را انجام می دهیم. ما در این نوع مبادلات می توانیم با پرداخت پول با واحد ریال، تعدادی پرفکت مانی تهیه کنیم و البته در بعضی موارد برعکس این داستان نیز عمل می کند.

در حقیقت ووچر پرفکت مانی چیزی است شبیه به یک کارت هدیه یا یک چک بانکی که مقدار ارزش آن مشخص شده است. شما می توانید با استفاده از کدهای این ووچر، خریدتان را انجام دهید.

چرا باید پرفکت مانی را انتخاب کرد؟

در واقع پرفکت مانی یک سیستم پرداخت شناخته شده با سود ماهانه برای ذخیره پول و برنامه وابسته جذاب است. میلیون ها حسا بدارد و آمار آن نیز همچنان در حال افزایش است. هزاران سرویس اینترنتی PMرا می پذیرند زیرا اتصال با هر وب سایتی ساده است و در سراسر جهان نیز در دسترس می باشد. همچنین می توانید با پرفکت مانی پرداخت های آنلاین را با پرفکت مانی سریع و ساده انجام دهید، در پروژه های سرمایه گذری شرکت کنید، زیرا بسیاری از آن ها را می پذیرند، وجوه PM خود را به صورت نقئدی برداشت کنید. به دلیل سطح امنیت و سادگی که ارائه می دهد بسیاری از افراد برای تبدیل بیت کوین به پرفکت مانی آن را به دیگر روش ها ترجیح می دهند.

آیا می دانید کاربرد ووچر پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی برای تسهیل در روند استفاده از این شبکه یک سری امکانات را در اختیار شما قرار می دهد:

 • می توانید در سایت های خارجی پرداخت ارزی انجام دهید.
 • می توانید ووچر پرفکت مانی را به دیگر ارزها تبدیل کنید.
 • می توانید برای کسانی که حساب پرفکت مانی دارند و یا اینکه هنوز ثبت نام نکرده اند پول انتقال دهید.

چگونه از کد ووچر پرفکت مانی استفاده کنیم؟

برای استفاده از ووچر پرفکت مانی، ابتدا باید آن را فعال کنید. فعال سازی تنها توسط مالک کد انجام می شود. برای فعال کردن کوپن الکترونیکی، باید مراحل زیر را انجام دهید:

 • وارد اکانت خود شوید و ووچر پرفکت مانی را در بخش “واریز” انتخاب کنید.
 • شماره کوپن پول کامل
 • کد فعال سازی کوپن مانیتور پرفکت مانی
 • شماره ووچر پرفکت مانی خود را وارد کرده و بر روی “فعال کردن ووچر الکترونیکی” کلیک کنید.
تبدیل پرفکت مانی به ریال
تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال

آیا امکان تبدیل ووچر به ریال در ایران وجود دارد؟

همانطور که گفته شد پرفکت مانی یکی از سیستم های محبوب برای پرداخت ارزی در ایران است. زیرا برخلاف دیگر شبکه های ارزی بین المللی، این سیستم هیچ گونه تحریمی برای کسانی که در ایران زندگی می کنند در نظر نگرفته است. بنابراین شما می توانید به راحتی افتتاح حساب پرفکت مانی در ایران را انجام دهید و از مزایای آن استفاده کنید.

این سیستم مالی در حال حاضر از ریال به عنوان یکی از ارزهای وجود خود پیشتیبانی نمی کند. بنابراین شما می توانید برای شارژ حساب پرفکت مانی و یا تبدیل ووچر به ریال، از خدمات شرکت های واسط استفاده کنید. در حال حاضر شما می توانید برای خدمات ارزی خود و شارژ حساب از خدمات صرافی اول مانی استفاده کنید.

تبدیل کد ووچر پرفکت مانی به ریال

برای تبدیل کد ووچر به ریال می توانید مقدار پرفکت مانی خود را به همکاران ما در بخش پشتیبانی اول مانی ارسال کنید و در مقابل ریال آن را دریافت کنید. برای تبدیل ارزهای الکترونیکی بهتر است که از سایت های معتبر کمک بگیرید تا در روند انتقال به حساب شما مشکلی پیش نیاید. شما می توانید برای شارژ حساب کاربری پرفکت مانی خود و تبدیل ریال به دلار پرفکت مانی از خدمات صرافی اول مانی استفاده کنید. تیم پشتیبانی اول مانی، اماده انجام خدمات به صورت ۲۴ ساعته و همچنین اماده راهنمای و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با خرید ووچر پرفکت مانی و فروش ووچر پرفکت مانی و دیگر موارد ارزی می باشند.

تبدیل کد ووچر به هات ووچر

هات ووچر یک کد قراردادی و یک ارز می باشد که مانند پی اس ووچر عمل می کند و شما بعد از خرید کد و وارد کردن آن می توانید بدون کارمزد حساب خود را شارژ کنید و آن را برداشت کنید.شما می توانید در ابتدا اقدام به خرید ووچر پرفکت مانی کنید و در سایت های تبدیل ارز آن را تبدیل به هات ووچر تبدیل کنید.

روش های تبدیل پرفکت مانی به ریال

بهتر است بدانید که در اول مانی نقد کردن درامد ارزی پرفکت مانی به دو صورت انجام می شود. اول اینکه یا حسابی دارید و می خواهید تنها پرفکت مانی خود را نقد کنید که در این صورت باید مبلغ را برای ما واریز کنید تا ما ارز را به صورت ریالی با شما تسویه کنیم.

دوم اینکه اصلا حساب ندارید و می خواهید از حساب ما استفاده کنید. در این صورت ما مشخصات حساب خودمان را در اختیارتان قرار ی دهیم تا برای فرستنده ارسال کنید. بعد از تایید و دریافت پول و در مراحل لازم، در کمتر از ۳ ساعت مبلغ ریالی به حسابتان واریز خواهد شد.

تبدیل ووچر به ریال
تبدیل پرفکت مانی به ریال

چگونگی تبدیل ووچر پرفکت مانی به ریال در صرافی های ایرانی

یکی از بهترین راه حل های برای تبدیل پرفکت مانی به ریال این است که به صرافی های ارزهای دیجیتال ایرانی مانند اول مانی مراجعه کنید. در این سایت ها و صرافی ها شما می توانید به راحتی تبدیل ووچر به ریال را انجام دهید و برای این کار تنها کافیست در سایت ثبت نام کنید و احراز هویت انجام دهید. سپس می توانید به راحتی به خرید و فروش پرفکت مانی بپردازید و حتی لازم نیست که حساب پرفکت مانی داشته باشید و می توانید بدون نیاز به حساب پرفکت مانی آن را خریداری کنید و یا به ریال تبدیل کنید. زمانی که می خواهید در این سایت ها پرفکت مانی را به ریال تبدیل کنید باید در ابتدا آن را خریداری کنید. بعد از اینکه ارز را خریداری کردید می توانید آن را به صورت ریالی به حساب بانکی تان واریز کنید.

چه کسانی نیاز دارند دلار پرفکت مانی را به ریال تبدیل کنند؟

 • کسانی که به عنوان فریلنسر فعالیت می کنند و درامد ارزی خود را از به صورت پرفکت مانی دریافت می کنند.
 • کسانی که از سیستم پرفکت مانی برای انتقالات مالی استفاده می کنند.
 • کسانی که می خواهند حساب پرفکت مانی خود را ببندند و نیاز دارند که موجودی شان را نقد کنند.
 • کسانی که ووچر پرفکت مانی هدیه گرفته اند اما به ان نیازی ندارند.

نکات مهم در رابطه با فروش پرفکت مانی

بعد از اینکه با فروش ووچر و تبدیل آن به ریال آشنا شدید لازم است یک سری نکات را نیز یادآوی کنیم:

 • شماره کیف پول دلاری پرفکت مانی با حرف U شروع می شود.
 • شماره کیف پول با ارز پایه روبل با حرف R شروع می شود.
 • بعد از تکمیل سفارش توسط شما در کوتاه ترین زمان درخواست شما پردازش می شود و مبلغ قابل پرداخت به شما، به یکی از حساب های بانکی که در بخش تایید حساب کاربری وارد کرده اید، واریز می شود.

چنانچه در زمینه استفاده از خدمات پرفکت مانی سوالی داریدف می توانید از طریق بخش پشتیبانی در پایین صفحه با همکاران ما در ارتباط باشید.

تبدیل ووچر به ریال
تبدیل ووچر به ریال

خرید و فروش کد ووچر پرفکت مانی

شما برای انجام این نوع تبدیل می توانید مقدار شارژ پرفکت مانی خود را به حساب پرفکت مانی اول مانی بفرستید و در مقابل دیگر ارزها مانند یورو، ارزهای دیجیتال و ریال را درخواست کنید. شما برای انجام این گونه کارها باید حتما از سایت های معتبر در این زمینه مانند سایت اول مانی استفاده کنید. این مجموعه جدای از تبدیل کد ووچر به ریال خدمات دیگری مانند تبدیل کد ووچر به پرفکت مانی، تبدیل پرفکت مانی به ووچر و تبدیل پول به پرفکت مانی را نیز انجام می دهد.

مزیت استفاده از ووچر پرفکت مانی

به احتمال زیاد شما نیز از تحریم ها مطلع هستید و بارها ممکن است برایتان اتفاق افتاده باشد که در زمان خرید از سایت های خارجی با استفاده از دیگر درگاه های پرداخت دچار مشکل شده باشید زیرا کاربران ایرانی به دلیل تحریم های موجود قادر به پرداخت از ایران و با آدرس IP ایران نخواهند بود. اما خوشبختانه پرفکت مانی نه تنها کاربران ایرانی را تحریم کرده بلکه همانطور کهگفته شد می توانند برا کار با این پلتفرم از زبان فارسی استفاده کنند.این یکی از بهترین مزایای پرفکت مانی نسبت به دیگر درگاه های پرداخت برای کاربران ایرانی می باشد.

بدون داشتن حساب پرفکت مانی می توان ووچر را تبدیل به دلار کرد؟

بهتر است بدانید تبدیل ووچر با حساب پرفکت مانی کارمزد کمتری دارد. اگر حساب پرفکت مانی ندارید می توانید با استفاده از نمایندگی های آن یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید و سپس از طریق کدهای ووچری که در اختیار شما قرار می دهند این تبدیل را انجام دهید.

بهتر است بدانید بری انجام این کار حتما اکانت رسمی داشته باشید و شماره حسابتان نیز در این حساب ثبت شده باشد. در غیر این صورت نمی توانید بعد از تبدیل ووچر به ریال پولی را دریافت کنید.

بنابراین امکان انجام تبادلات بدون وجود تحریم ها توسط پرفکت مانی برای کاربران ایرانی فراهم شده است. می توان گفت سیستم پرفکت مانی پلی است برای اتصال به جهان ما.

تبدیل ووچر به ریال
تبدیل ووچر به ریال

کاربردهای ووچر پرفکت مانی

تصور کنیدا که قصد خرید کالا یا خدمات از یک سایت را دارید اما نمی خواهید برای یک خرید ساده، حساب پرفکت مانی ایجاد کنید. در این مواقع شما می توانید ووچر بخرید و میلغ سفارش خود را با آن پرداخت کنید.

از دیگر موارد استفاده ووچر پرفکت مانی می توان به مواقعی اشاره کرد که تمایلی به حملف پول نقد با خود را ندارید. در این صورت با استفاده از این سرویس شما می توانید در هر لحظه و در صرافی هایی که در سراسر جهان وجود دارند، وجه نقد دریافت کنید. در حال حاضر چیزی بیش از ۲۰۰ صرافی مختلف در سراسر جهان از ووچرها پشتیبانی می کنند.

امکان انتقال پول به هرکسی در هرکجای دنیا، پرداخت آنلاین مبلغ سفارش به صورت مطمئن و همچنین امکان نقد کردن آنی ووچر در صرافی های سراسر دنیا موجب شده تا ووچرهای پرفکت مانی به ابزاری محبوب در میان کاربران تبدیل شود.

در چه مواردی ووچرها به شما کمک می کنند؟

ووچرها به شما کمک می کنند تا بتوانید در سراسر دنیا و بدون محدودیت وجه انتقال دید، برای پرداخت های انلاین خود از آن استفاده کنید و همچنین به راحتی با کمک صرافی ها، ووچر خود را به ریال تبدیل کنید.

فرآیند تبدیل پرفکت مانی به تومان چگونه است؟

برای اینکه بتوانید پرفکت مانی را به ریال تبدیل کنید حتما باید از یک سایت معتبر داخلی در این زمینه کمک بگیرید. اول مانی خدمات فوق العاده ای در این زمینه به مشتریان خود ارائه می دهد که شما نیز می توانید از آن استفاده کنید. در ابتدا شما باید یک حساب کاربری در اول مانی ایجاد کنید و سپس در قسمت خرید و فروش می توانید ووچر خرید و فروش کنید. شما می توانید در این بخش درخواست خود را مبنی بر فروش و نقد کردن پرفکت مانی را ثبت کنید. در صوتی که از قبل کارت بانکی خود را ثبت کرده باشید، موجودی ریالی به حساب پرفکت مانی شما در کمتر از نیم ساعت واریز خواهد شد.

نتیجه گیری:

با توجه به اینکه شرکت پرفکت مانی در حال حاضر از ریال به عنوان یکی از ارزهای رایج و بین المللی پشتیبانی نمی کند، شما برای نقد کردذن دلار پرفکت مانی و تبدیل آن به ریال باید از خدمات ارزی شرکت های واسط مانند اول مانی استفاده کنید. در صورتی که برای ثبت سفارش و ارسال درخواست سوالی دارید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید.در این باره بیشتر بدانید:

بیشتر بدانید: خرید پرفکت مانی و احراز هویت سریع

بیشتر بدانید: خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام


سوالات متداول:

چگونه پرفکت مانی را به ریال تبدیل کنیم؟

برای تبدیل پرفکت مانی به ریال شما می توانید از چند راه مختلف استفاده کنید که می توان به این چند مورد اشاره کرد: استفاده از سایت های ایرانی، استفاده از حساب خود پرفکت مانی، استفاده از یک فرد مورد اطمینان مستقیم.

تبدیل پرفکت مانی به ریال با فرد معتبر چگونه است؟

این کار به این صورت می باشد که شما پرفکت مانی را برای او ارسال می کنید و در عوض او هزینه آن را به حسابتان واریز می کند. این کار بسیار ریسک پذیر است و برای آن بهتر است که حتما از یک فرد مورد اعتماد استفاده کنید.

کدام راه برای تبدیل پرفکت مانی به ریال مناسب تر است؟

بهتر است برای این کار از صرافی های ایرانی استفاده کنید زیرا این کار موجب می شود که شما در یک بستر امن تراکنش های خود را انجام دهید و آنها را پیگیری کنید. از دیگر خوبی های این کار می توان به راحتی انجام آن اشاره کرد.

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *