اول مانی
دریافت ووچر پرفکت مانی

Perfect Money به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی بسیار آسان است که می تواند برای افرادی که تراکنش های بین المللی زیادی دارند و این نگرانی را دارند که اگر با دیگر سیستم های انتقال پول خود را انتقال دهند ممکن است حسابشان مسدود شود، بسیار مناسب باشد.

برای ایجاد حساب پرفکت مانی (Perfect Money) در اول مانی به مدارک کاملا شخصی نیاز نیست تنها نام، نام خانوادگی و آدرس خود را وارد کنند کافیست و یک رمز عبور امن نیز باید ایجاد کنند. برای آشنایی با ایجاد حساب در اول مانی می توانید به آدرس www.avvalmoney.com بروید و یا روی لینک زیر کلیک کنید.

فروش پرفکت مانی
نقد کردن پرفکت مانی

چگونه از پرفکت مانی پول برداشت کنیم؟

همانطور که می دانید سیستم پرفکت مانی (Perfect Money) محبوبیت زیادی به عنوان درگاه پرداخت دارد و کابران ان علاقه زیادی دارند تا با روش های پرداشت پول از حساب پرفکت مانی آشنا شوند. ما در اینجا شما را با روش های برداشت پول از حساب پرفکت مانی آشنا خواهیم کرد.

۱- حواله بانکی

حواله بانکی یکی از راه هایی است که می توانید به منظور برداشت پول از حساب پرفکت مانی خود انجام دهید. از طریق این حواله ها شما می توانید به حساب بانکی آنلاین خود متصل شوید و به میزان موردنظرتان پول برداشت کنید. برای مثال اگر شرکای تجاری و یا بعضی از سازمان های دیکری که با آنها همکاری کرده اید، تنها حوالجات بانکی را قبول می کنند، می توانید پول کامل را از طریق حوله برداشت کرده و به انها انتقال دهید.

۲- ارز الکترونیک

پرفکت مانی این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا بتوانند از طریق ارز الکترونیکی، برداشت وجوه از حساب خود و همچنین انتقال به حساب دیگر را انجام دهند.

۳- کارت هدیه مسترکارت و ویزا کارت پیش پرداخت

سیستم پرداخت پرفکت مانی به کاربران خود این فرصت را می دهد تا از طریق حساب پرفکت مانی خود، کارت های پیش پرداخت را به صورت انلاین خریداری کنند. شما می توانید ویزا یا مسترکارت پیش پرداخت را برای خریدهای مطمئن و ایمن از طریق اینترنت خریداری کنید.

۴- ای ووچر یا کارت پیش پرداخت پرفکت مانی

ای ووچر نیز راهکاری مناسب برای برداشت پول از حساب پرفکت مانی می باشد. شما می توانید e-Voucher خود را به هرکسی که می خواهید به راحتی بفروشید و ان را به صورت نقدی یا ارز الکترونیکی مبادله کنید.

نقد کردن پرفکت مانی
نقد کردن پرفکت مانی

۵– بیت کوین

شرکت پرفکت مانی برای کاربران خود این امکان را فراهم کرده تا وجوه خود را به طور مستقیم به کیف پول بیت کوین خود انتقال دهند و موجودی خود را در ان ذخیره کنند. اما بهتر است بدانید که تمام این معاملات به طور خودکار پردازش می شوند.

کاربرد ووچر پرفکت مانی چیست؟

پرفکت مانی برای راحتی در روند استفاده از این شبکه امکاناتی را در اختیار شما قرار می دهد:

  • انتقال پول به کسانی که از سیستم پرفکت مانی استفاده می کنند و یا هنوز ثبت نام نکرده اند
  • پرداخت های ارزی در سایت های خارجی
  • تبدیل ووچر پرفکت مانی به دیگر ارزها

مزایای نقد کردن پرفکت مانی در صرافی اول مانی

  • تسویه آنی و اتوماتیک
  • قیمت خرید مناسب
  • پشتیبانی و پاسخگویی به صورت ۲۴ ساعته
  • محدودیت مبلغ برای نقد پرفکت مانی در اول مانی وجود ندارد

فروش ووچر پرفکت مانی:

نقد کردن پرفکت مانی و برداشت پول از حساب پرفکت مانی کار ساده ای است که در اینجا بیشتر با ان آشنا خواهید شد. شما در سایت اول مانی می توانید به خرید و فروش پرفکت مانی و دیگر ارزهای دیجیتال بپردازید و از سرعت بالای خدمات بهره مند شوید.

ممکن است بعد از اینکه از ما ووچر را خریداری کردید نتوانید از ان استفاده کنید که در این صورت می توانید ووچر را به ما بفروشید. در بعضی مواقع ممکن است بعد از انجام یک معامله یا هر دلیل دیگری، قصد فروش ووچر و تبدیل به ریال داشته باشید می توانید در قسمت ووچر، فروش ووچر را ثبت کنید. برای فروش ووچر پرفکت مانی حتما باید در سایت ثبت نام کرده باشید و وارد پنل کاربری خود شوید.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: آموزش خرید پرفکت مانی در اینستاگرام

بیشتر بدانید: ساخت کیف پول بیت کوین در حساب پرفکت مانی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *