اول مانی

کاهش استفاده از خودپردازهای ارز دیجیتال در جهان

براساس داده های چینالیسیس، میزان تعامل با خودپردازهای ارز دیجیتال در سرتاسر جهان از نظر ارزش دلاری، از ۳۴۹ میلیون دلار در ژانویه سال ۲۰۲۱ (دی ماه ۱۳۹۹) به ۲۳۰ میلیون دلار در اکتبر (مهرماه) امسال کاهش یافته است.

این در صورتی است که تعداد دستگاه های خودپردازهای ارز دیجیتال در سرتاسر جهان در این مدت تقریبا سه برابر شده است؛ یعنی در این مدت متوسط میزان تعامل با هر دستگاه چیزی نزدیک ۷۵ درصد کاهش یافته است.

در فروشگاه Smoke Shop در مرکز شهر منهتن، یکی در میان قفسه‌های نوشابه و تنقلات قرار دارد؛ سید علم که در فروشگاه کار می کند، گفت که توجه زیادی به دستگاه ندارد؛ در ظهر یک جمعه اخیر، او حساب کرد که حداقل یک نفر آن روز از آن استفاده کرده است؛ هر دو هفته یا بیشتر، یک نفر برای جمع آوری پول نقد از واحد می آید.

بلومبرگ نیوز در نوامبر گزارش داد که Coin Cloud که حدود ۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز را در سراسر ایالات متحده و برزیل راه اندازی می کند، از مشاوران استفاده کرده است تا به آن کمک کنند تا حدود ۱۲۵ میلیون دلار از بدهی های انباشته شده برای تأمین مالی یک توسعه تهاجمی را بازسازی کند؛ افراد آشنا به این موضوع گفتند که این شرکت به دنبال کمک مالی اضافی از کارگزاری مشکل دار کریپتو Genesis بوده است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رسیدن قدمت خودپردازهای بیت کوین به ۹ سال

بیشتر بدانید: رتبه سوم اسپانیا از نظر تعداد خودپرداز ارز دیجیتال در جهان

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *