اول مانی

برنامه های غیرمتمرکز موجود بر بستر پالیگان رشد ۴۰۰% داشتند

تعداد برنامه های غیرمتمرکز (Dapp های) موجود بر بستر پالیگان، از شروع سال ۲۰۲۲ (دی ماه ۱۴۰۰)، رشدی ۴۰۰% داشته و به نقطه عطف ۳۷۰۰۰ برنامه رسیده اند.

تیم پالیگان این ارقام را از طریق یک پست وبلاگی در تاریخ ۱۰ آگوست (۱۹ مرداد ماه)، که برگرفته از پلتفرم همکار Web3 خود، Alchemy می باشد، منتشر کرده است؛ همچنین این ارقام حاصل جمع برنامه های موجود در شبکه اصلی و هم شبکه آزمایشی (Testnet) می باشد.

همچنین تعداد تیم های فعال، یا به عبارتی گسترش دهندگان موجود در بلاک چین، تا اخر ژوئیه (۹ مرداد ماه) به ۱۱۸۰۰ تیم رسیده است که نسبت به (اسفند ماه ۱۴۰۰)، ۴۷.۵ درصد رشد داشته اند؛ در ادامه تیم پروژه یک تفکیک برای پروژه های برنامه های غیرمتمرکز ارائه دادند که در آن می بینم ۷۴% تیم ها به صورت اختصاصی در Polygon فعالیت می کنند، در صورتی که فقط ۲۶% توسعه دهندگان از اتریوم و پالیگان بصورت همزمان استفاده می کنند.

ماشین مجازی اتریوم پالیگان که با بلاک چین اثبات سهام سازگاری دارد، میزبان لیست بلند بالایی از dApp های پروژه ها و برندهای برجسته در فضای رمزارزها است؛ که تعدادی از آن ها عبارتند هستند از بازار NFT اوپن سی، پلتفرم متاورسی دیسنترالند و سندباکس، پلتفرم وام دهی دیفای Aave و صندوق سرمایه گذاری ریسک پذیر در عرصه بازی و NFT انیموکا برندز.

در پست وبلاگ آمده است که استفاده از dApp ها در پالیگان موجب ایجاد بیشتر از ۱۴۲ میلیون آدرس کاربر بی همتا و ۵ میلیارد دلار دارایی ایمن شده می باشد که تا به امروز نزدیک ۱.۶ میلیارد تراکنش در شبکه پردازش شده است.

رایان وایت (Ryan Wyatt)، مدیرعامل پالیگان، آشکارا از این رشد خوشحال بود، زیرا در توییتر نوشت:

ما واقعا یک سال عالی را در پالیگان سپری می کنیم.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: توضیح Mihailo Bjelic از پالیگان درباره آینده اتریوم

بیشتر بدانید: انتخاب پالیگان برای شرکت در برنامه شتاب دهنده ۲۰۲۲ دیزنی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *