اول مانی

واریزی ها به قرارداد هوشمند آپتیمیزم رشد ۸۰۰ درصدی داشت

با انتشار آتی اتریوم ۲.۰، سرمایه گذاران تعداد بسیار زیادی از اتر را به قرارداد هوشمند آپتیمیزم (Optimism) واریز کردند که مقداری برابر با ۴۰۰۰۰ کوین می باشد که این در طول ۹۰ روز گذشته بی سابقه بود.

علاوه بر افزایش شدید واریزی ها، Optimism شاهد افزایش حجم معاملات بود که یک نشانه بنیادی قودی است که می تواند نشان دهد که رالی فعلی توکن OP مملو از معاملات می باشد و امکان دارد پس از انتشار بروزرسانی اتریوم شاهد کاهش سریع حجم باشیم.

تحلیلگران سنتیمنت مدل های امواج الیوت را برای قرارداد هوشمند آپتیمیزم پیشنهاد کردند که نشان می دهد این دارایی در “موج تصحیح” بعدی شتاب خود را از دست می دهد.

با توجه به ارزش بازار نسبتا پایین و حجم دارایی، معلوم نیست که آیا مدل قیمت امواج الیوت در این باره قابل اجرا است یا نه.

حجم اجتماعی (Social volume) شاخص دیگری است که اغلب توسط Santiment استفاده می شود و معمولا تعداد تعاملات میان کاربران و هشتگ ها و روندها را در رسانه های اجتماعی مثل توییتر نشان می دهد.

متاسفانه حجم اجتماعی برخلاف حجم معاملات و قیمت توکن OP در بازار است.

به خاطر فقدان بی سابقه معاملاتی، همه اندیکاتورهای تکنیکال برای توکن Optimism در دسترس نیستند، به همین علت است که پیش بینی و تجزیه و تحلیل به بازه های زمانی کوتاه مدت محدود می شود.

اکنون، هر دو بازه زمانی درون روز و روزانه نشان می دهند که OP در منطقه بیش فروش است، که با توجه به افزایش ۱۴۰ درصدی بی معنی است.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: حجم معامله های باز اتریوم برای اولین بار از بیت کوین بیشتر شد

بیشتر بدانید: رشد چشمگیر آدرس های فعال اتریوم (ETH)

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *