اول مانی

همکاریKaiko با Deutsche Börse جهت دسترسی به رمزارزها

Kaiko اعلام کرد که قصد دارد با Deutsche Börse Groupil همکاری کند به این دلیل که گروه دوم قصد دارد در صنعت دارایی دیجیتال حضور خود را توسعه دهد.

بر اساس بیانیه رسمی مطبوعاتی، پیش بینی می شود که این ادغام تا سه ماهه چهارم سال کامل شود.

اقدامات نهایی بر گسترش دامنه بازار بورس آلمان متمرکز شده است.

ذر قسمتی از این همکاری، پلتفرم داده دارایی های دیجیتال فرانسه، داده های تجاری سطح تیک را از تمام صرافی های دیجیتال متمرکز و غیر متمرکز در اختیار گروه دویچه بورس قرار می دهد.

کایکو برای هر دو بازار اسپات و مشتقات از بیش از ۱۰۰ پلتفرم معاملاتی داده ها را جمع آوری می کند.

داده های سطح تیک جمع آوری شده به تنهایی شامل حدود ۱۵۰۰۰۰ابزار از صرافی های متمرکز می باشد. همینطور پروتکل های بلاک چین از جمله اتریوم یا اولنچ را پوشش می دهد.

بعد از این توسعه، علیرضا دورفرد، رئیس بخش داده ها و خدمات بازار در دویچه بورس، تقاضای بالای آن را برای داده های تلفیقی از صرافی ها برای توسعه استراتژی های سرمایه گذاری مرتبط با محوریت رمزنگاری با نگرش به نوسانات بالا و نوسانات قیمت، برجسته کرد.

مدیر اجرایی این شرکت افزود:

پیشنهاد جدید ارائه شده ما این نیاز را برآورده می کند، به مشتریان ما کمک می کند تا درک عمیق تری از بازار ارزهای دیجیتال داشته باشند و همچنین این امکان را می دهد که رویداد های خاص را تجزیه و تحلیل کنند. با Kaiko و کاتالوگ گسترده آن از انواع داده ها، ما شریک مناسبی برای این هدف پیدا کرده ایم.

نخستین تلاش Deutsche Börse در صنعت کریپتو به ژوئن۲۰۲۱ باز می گردد، زمانی که با خرید دو سهام Crypto Firance AG موافقت کرد.

بعد از تکمیل خرید، صرافی آلمانی، حضانت و بعد از معاملات در بین سایر خدمات مبتنی بر رمزنگاری به مشتری های نهادی خود را فعال کرد.

در همان حال، دویچه بورس افزود که یک بیت کوین Spot ETN در بورس دیجیتال خود، Xetra درج شده است. این محصول امکان “دسترسی به عملکرد بیت کوین” را می دهد.


در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رئیس FTX معتقد است بازار ارزهای دیجیتال بهبود می یابد

بیشتر بدانید: فروش مواد مخدر با ارزهای دیجیتال توسط مردی ۴۱ ساله

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *