اول مانی

مشاور پلتفرم Genies مجددا مدیرعامل دیزنی شد

باب ایگر مشاور پلتفرم Genies، بازگشت غافلگیر کننده خود را به عنوان مدیرعامل دیزنی اعلام کرد؛ وی جایگزین باب چاپک، مدیرعامل سابق این شرکت شد.

در حالی که ایگر به دلیل ۱۵ سال خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت جهانی سرگرمی شناخته شده است، مدیر اجرایی دیزنی پس از تبدیل شدن به مدیر، مشاور و سرمایه‌گذار در Genies، یک پلتفرم آواتار دیجیتالی که بر روی بلاک چین Flow Dapper Labs اجرا می‌شود، در جامعه کریپتو شناخته شد.

درصورتی که ایگر به دلیل ۱۵ سال خدمت به عنوان مدیرعامل دیزنی شناخته شده بود، پس از تبدیل شدن به مدیر، مشاور و سرمایه گذار در پلتفرم آواتار دیجیتال جنیس هم در جامعه ارزهای دیجیتال شناخته شد.

طبق گزارش هالیود ریپورتر، بازگشت ایگر ظاهرا موقتی خواهد بود، زیرا او موافقت خود را برای خدمت به عنوان مدیرعامل دیزنی برای دو سال آینده اعلام کرده است.

ایگر هنوز در دیزنی به عنوان مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره بود که این شرکت در ۲۸ دسامبر برای ثبت اختراع مرتبط با متاورس ثبت نام کرد.

این پتنت مربوط به یک (شبیه‌ساز دنیای مجازی در یک مکان واقعی) بود و طبق پرونده، به بازدیدکنندگان پارک‌های موضوعی دیزنی اجازه می‌داد تا از تلفن‌های همراه برای تولید و نمایش جلوه‌های سه بعدی شخصی‌شده بر روی فضاهای فیزیکی اطراف، مانند دیوارها استفاده کنند.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: مدیرعامل سابق دیزنی از یک استارت آپ متاورسی حمایت کرد

بیشتر بدانید: انتخاب پالیگان برای شرکت در برنامه شتاب دهنده ۲۰۲۲ دیزنی

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *