اول مانی
ارز دوج کوین

بعد از سالها سکوت، سرانجام کوین بیس، دوج کوین را به صرافی خود اضافه کرد. از سه روز بعد می توان این ارز دیجیتال را در صرافی کوین بیس معامله کرد.

کوین بیس یک صرافی قانونی ارز دیجیتال در آمریکا است که اعلام کرد هم اکنون واریز دوج کوین را برای کاربران پلتفرم کوین بیس پرو (Coinbase Pro) امکان پذیر کرده است.

کوین بس پرو پلتفرمی است که توسط صرافی کوین بیس توسعه یافته و برای سرمایه گذاران حرفه ای و کسانی که دانش سطح بالایی از معاملات روزانه دارند مناسب است. برخلاف سرویس vanilla، رابط کاربری کوین بیس پرو فنی تر است و طیف وسیعی از جفت ارزهای معاملاتی را در اختیار کابران خود قرار می دهد.

این شرکت علاوه بر کوین بیس و کوین بیس پرو، راهکارهای دیگری نظیر کوین بیس پرایم، کیف پول ارز دیجیتال، سرویس های تحلیل بلاک چین و میز معاملاتی فرابورس را نیز ارائه می دهد.

سرانجام کوین بیس از دوج کوین پشتیبانی کرد

اگر اقدامات انجام شده بر اساس برنامه ریزی پیش برود و حداقل نقدینگی به دست آید، معاملات دوج کوین از سه روز آینده آغاز می شود.

این پلتفرم قبل از این هم از تمایل خود نسبت به بیت کوین گفته بود. با این حال به طور رسمی با اطلاعیه ای پشتیبانی خود نسبت به دوج کوین و تاریخ شروع فعالیت های معاملاتی را به طور رسمی اعلام کرد.

این صرافی اطلاعیه را در بلاگ رسمی خود منتشر کرد و گفت که تیم کوین بیس به طور دائم در حال بررسی امکان پشتیبانی از توکن های جدید است. کوین بیس پرو در این رابطه گفت:

از امروز، انتقال دوج کوین در مناطق تحت پشتیبانی معاملات این ارز دیجیتال، شروع می شود. معامله گران نمی توانند سفارش بگذارند و هیچ کدام از سفارشات انجام نمی شود. معاملات از ساعت ۹:۰۰ و ۱۳:۳۰ به وقت ایران روز پنجشنبه ۳ ژوئن شروع خواهد شد.

رشد قیمت دوج کوین

دوج کوین در سال ۲۰۲۱ رشد زیادی داشته است. این ارز دیجیتال از لحاظ قیمت از ۰.۰۰۴ دلار به ۰.۰۷۴ دلار رسید که رشد ۱۶,۰۰۰ درصدی را نسبت به شروع سال جاری نشان می دهد.

دوج کوین در ماه گذشته کاهش قیمت ۵۰ درصدی را تجربه کرد که با این وجود، رشد ۸۰۰۰ درصدی در سال ۲۰۲۱ را به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال بازار خود به جای گذاشته است.

دوج کوین در حال حاضر با ارزش بازار ۴۷.۸ میلیارد دلاری در رتبه ششم بهترین ارزهای دیجیتال از این لحاظ قرار دارد و عملکردی بهتر از ارزهای دیجیتال دیگر نظیر XRP، بیت کوین کش، استلار و سولانا داشته است.

اما علیرغم رشد مذکور، دوج کوین همچنان در معرض بازخوردهای متفاوت است. بعد از اعلام خبر لیست شدن این ارز در صرافی کوین بیس، قیمت این ارز در یک ساعت ۶.۵۱ درصد رشد داشته و به ۰.۳۴۶ دلار رسید.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رقیب تسلا خودروی استخراج بیت کوین و دوج کوین را تولید کرد

بیشتر بدانید: ایلان ماسک برای دوج کوین کاربرد جدیدی پیدا کرد

بیشتر بدانید: ایلان ماسک: خرید ماشین تسلا با دوج کوین را ممکن کنیم؟

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *