اول مانی

به سخره گرفتن (افراد Web3) مجددا توسط خالق دوج‌کوین

Billy Markus، توسعه دهنده دوج‌کوین، بار دیگر در جدیدترین توییت خود جامعه Web3 را فراخواند و به کاربران ‘وب ۳’ اشاره کرد که آنها فقط پول می خواهند بدون اینکه آن را با کالا و خدمات مبادله کنند.

داستان توسعه دهنده دوج کوین با صنعت وب ۳، به صورت کلی پس از آن آغاز شد که ایلان ماسک در توییتی (افراد وب ۳) را که برای او آزاردهنده به نظر می رسیدند مسخره کد. این توییت الهام بخش مارکوس و ماسک نسبت به وب ۳ بود.

به چه دلیل ماسک و مارکوس به web3 حمله می کنند؟

در صورتی که مشخص نیست به چه دلیل سازندگان دوج کوین از وب ۳ نفرت دارند، اما هم مارکوس و هم ماسک را می توان تاثیرگذاران رمزارزی در توییتر در نظر گرفت که تمایل دارند به صورت کلی از توییت ها و نظرات هم حمایت کنند.

ماسک قبلا گفته بود که دوج کوین اساسا بهتر از هر چیزی است که تا به العان در صنعت کریپتو دیده است. دلیل اصلی پشت چنین بیانیه‌ای کارمزدها و سرعت دوج کوین بود، که امکان انجام تعداد بیشتری از تراکنش ها را با هزینه کمتر نسبت به بیت کوین فراهم می کند.

وب ۳ اصل عدم تمرکز را به وب می آورد، جایی که کاربران اینترنت تنها مالک داده‌های خود خواهند بود.این مفهوم با توسعه بیشتر بلاک‌چین و فناوری های غیرمتمرکز امکان پذیر شد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ایلان ماسک NFT و Web3 را مورد تمسخر قرار داد

بیشتر بدانید: راه اندازی طرح ۲۰۰ میلیون دلاری Web3

بیشتر بدانید: برادر ایلان ماسک: Web3 برای امور بشر دوستانه مفید است

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *