اول مانی
قیمت دوج کوین

پس از آنکه پلتفرم eToro دوج کوین را برای ۲۰ میلیون کاربر خود فهرست کرد، طرفداران این ارز، قیمت دوج کوین را به رکورد جدیدی رساندند.

قیمت دوج کوین دیروز در تاریخ ۱۴ اردیبهشت به رکورد ۰.۴۴ دلار رسید و معامله گران این ارز دیجیتال آماده حضور ایلان ماسک که به “پدر دوج” معروف است در برنام Saturday Night Live (SNL) می باشند. صرافی eToro نیز دوج کوین را فهرست کرده تا ۲۰ میلیون کاربر خود، به این ارز دیجیتال دسترسی داسته باشند.

همچنین پلتفرم eToro در اطلاعیه خود بیان کرد:

درخواست تان را شنیدیدم. کوین محبوب کاربران را در پلتفرم معاملاتی eToro موجود است. عملکرد چشمگیر دوج کوین و تقاضای بازار به این معناست که این ارز دیجیتال ا نباید دست کم گرفت.

موفقیت دوج کوین

قیمت دوج کوین در این ۷ روز گذشته بیشتر از ۶۴ درصد افزایش داشته و دیروز به رکورد ۰.۴۴ دلار رسید. دوج کوین بعد از افزایش بیش از ۵۰۰۰ درصدی خود در سال ۲۰۲۱، در حال حاضر ارزش بازار بیش از ۵۶ میلیارد دلاری دارد و رتبه پنجم ارزهای دیجیتال برتر را از لحاظ ارزش بازار به خود اختصاص داده است.

قیمت دوج کوین در تاریخ ۲۳ آوریل و در “روز دوج کوین” به کمتر از ۰.۲۰ دلار کاهش قیمت پیدا کرد. در حالی که، دوج کوین پس از صحبت‌های مارک کیوبان و در آستانه حضور ایلان ماسک در برنامه SNL، به روند صعودی خود بازگشت.

elon_musk
دوج کوین رکورد زد

ایلان ماسک قبل از حضور در برنامه SNL از دنبال کنندگان توییتر خود پرسید که آیا ایده طنز و خوبی برای این برنامه کمدی دارند یا خیر. طرفداران این ارز از فرصت استفاده کردند و درخواست کردند که وی به معرفی و تبلیغ دوج کوین بپردازد و او را پدر دوج کوین نامیدند.

ارز دوج کوین یکی از موضوعات مورد علاقه ایلان ماسک بوده و توییت‌های او دائما منجر به نوسان بازار و افزایش قیمت دوج کوین شده است.

معامله‌گران ارز دیجیتال دوج کوین انتظار دارند که حضور ایلان ماسک در برنامه SNL باز هم منجر به افزایش قیمت دوج کوین شود. در حالیکه بعید است که ماسک به تبلیغ هیچکدام از کسب و کارهای خود بپردازد زیرا کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا این اقدام را نقض قوانین خود اعلام کرده است.

قانونی سازی دوج کوین

هفته گذشته مالک تیم دالاس ماوریکز، مارک کیوبان (Mark Cuban) در یکی از برنامه های تلویزیونی خود در رابطه با دوج کوین صحبت هایی کرده بود. این سرمایه گذار معروف بیان کرد که دوج کوین شاید مطمئن ترین نوع سرمایه گذاری نباشد اما سرمایه در آن بهتر از خرید بلیت بخت آزمایی است.

با وجود اینکه مارک کیوبان در این برنامه تاکید کرده بود که دوج کوین هنوز یک دارایی احتکاری است اما بعد از آن در توییت خود اعلام کرد که با رشد کاربردهای این ارز دیجیتال، قیمت آن نیز افزایش می یابد.

همچنین کیوبان در این باره گفت:

تا زمانی که شرکت های بیشتری از دوج کوین در خدمات و محصولات خود استفاده کنند، این ارز دیجیتال می تواند مفید واقع شود زیرا ممکن است که ارزش خرید بهتری نسبت به دلارهای موجود در حساب بانکی شما داشته باشد. با افزایش و کاهش نرخ سود بانک ها، ارزش دوج کوین نیز تغییر می کند. بله، این جوک قانونی شده است.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: رشد نجومی دوج کوین ادامه دارد | حمایت شکلات اسنیکرز از Dogecoin

بیشتر بدانید: ماینرهای دوج کوین از ابتدای ۲۰۲۱ ۴۵۰۰٪ افزایش داشته است

بیشتر بدانید: بزرگترین شرکت غذایی آمریکا از دوج کوین حمایت کرد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *