اول مانی
ارر دوج کوین

اطلاعات جدید نشان داده که علاوه بر سرمایه گذاران دوج کوین، ماینرهای این ارز دیجیتال سود بسیار زیادی از نوسانات دوج کوین برده اند. بر اساس این اطلاعات، درآمد ماینرهای دوج کوین از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا به امروز ۴۵۰۰ درصد بیشتر شده است.

به گزارش کوین دسک، درامد روزانه ماینرهای دوج کوین در ۲۶ آوریل(۶ اردیبهشت) به ۳.۶ میلیون دلار رسیده است. این در حالی است که اطلاعات بایت دری (ByteTree) به این معنی است که در ابتدای سال ۲۰۲۱، این میزان ۷۷,۰۰۰ دلار بوده است. به عبارت دیگر از ابتدای سال جاری تا هفته پیش، شاهد رشد ۴,۵۷۵ درصدی سود روزانه ماینرهای دوج کوین بودیم.

البته این براوردها بر این اساس انجام شده اند که ماینرها برای ادامه فعالیت خود بر روی پول نقد حساب می کنند و بلافاصله بعد از استخراج، ارزهای خود را می فروشند.

نمودار قیمت دوج کوین
نمودار قیمت دوج کوین

ماینرها در ازای پاداش تراکنش هاف کارمزدی را به صورت ارز دیجیتال دریافت می کنند و منبع دیگر انها، پاداش بلاک ها می باشد.

کریس موریس(Chris Morris)، مدیر بخش اطلاعات بایت تری، در این باره اینگونه گفت:

کارمزد تراکنش ها افزایش داشته است اما قیمت ها کاهش پیدا کرده اند.

فکر می کنم برخی از کسانی که چند سال پیش دوج کوین داشته اند، ارزهای خود را فراموش کرده اند و این موضوع باعث شده تا کمتر از چیزی که انتظار می رفت، ارز در بازار وجود داشته باشد.

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که جهش فعلی دوج کوین به مانند حبابی است که هر لحظه ممکن است بترکد زیرا تنها ۹۸ آدرس، ۶۵ درصد دوج کوین های در چرخه را در اختیار دارند. همچنین نوسانات قیمت دوج کوین به شدت تحت تاثیر توییت های اغلب طنز ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس، می باشد.

مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، مدیرعامل گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، قبل تر جهش قیمت دوج کوین را نشانه ای تب و تاب سفته بازی ها در این شبکه توصیف کرده بود.

نمودار قیمت دوج کوین
افزایش قیمت دوج کوین

این در حالی است که نباید فراموش کرد که هر روز بر پذیرش دوج کوین در مباحث کاربردی اضافه می شود. باشگاه بسکتبال دالاس ماوریکس، شرکت توزیع داروی کوکیر (CovCare) و بسیاری دیگر از شرکت ها، از این ارز دیجیتال به عنوان یک شیوه پرداخت پشتیبانی می کنند.

این نکته را نباید فراموش کرد که استخراج دوج کوین وابسته به لایت کوین می باشد و ماینرهای لایت کوین همزمان با استخراج این ارز دیجیتال، دوج کوین نیز استخراج می کنند.در این باره بیشتر بخوانید

بیشتر بدانید: بزرگترین شرکت غذایی آمریکا از دوج کوین حمایت کرد

بیشتر بدانید: دوج کوین منفجر شد | ارز دیجیتالی که برای شوخی ساخته شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *