اول مانی
ریزش قیمت دوج کوین

ایلان ماسک که دیروز مهمان برنامه تلویزیونی Saturday Night Live بود، در این برنامه به جوک هایی در رابطه با این ارز دیجیتال اشاره کرد. ایلان ماسک نه کمدین است نه بازیگر اما فرد شوخ و جالبی است. اما نکته مهم در رابطه با مخاطبان این بود که آیا ایلان ماسک از حضور در این برنامه تلویزیونی استفاده می کند و قیمت دوج کوین را افزایش می دهد یا خیر؟

ایلان ماسک که تا به امروز علاقه خود را به دوج کوین پنهان نکرده بود در این برنامه، مادر خود را بر روی صحنه اورد. مادر او به پسرش گفت که امیدوار است هدیه روز مادر، دوج کوین نباشد.

زمانی که ایلان ماسک هدیه خود را به مادرش داد، دوج کوین ارزش زیادی نداشت. قیمت دوج کوین بعد از این برنامه تلویزیونی به شدت کاهش یافت و در یک ساعت از ۰.۶۶ به ۰.۵۷ دلار کاهش یافت. قیمت دوج کوین در حال حاضر با ریزش ۲۸% به ۰.۵۲ دلار رسید.

ارر دوج کوین
ریزش قیمت دوج کوین

در سال ۲۰۱۳ که دوج کوین به عنوان روشی جالب برای انعام دادن و کمک به پروژه ها توسعه یافته است با افزایش قیمت خوبی همراه بوده استاین ارز دیجیتال که از ابتدای سال تا به این لحظه بیش از ۶۸۰۰ درصد افزایش قیمت داشته و در حال حاضر با ارزش ۹۰ میلیارد دلار در رتبه چهارم ارزهای دیجیتال برتر قرار دارد.

ایلان ماسک و توییت های او در این افزایش قیمت نقش زیادی داشته است زیرا بدون شک بیشتر مردم او را به عنوان فردی موفق در زمینه تجارت می دانند. اگرچه ماسک بیان کرده که توییت های او صرفا شوخی است اما شهرت او موجب شده که وی را به عنوان سخنگوی غیررسمی دوج کوین بشناسیم.

مدیرعامل شرکت تسلا تنها کسی نیست که در رابطه با دوج کوین خوش بین است. مارک کیوبان سرمایه گذار میلیاردر و مالک تیم بسکتبال دالاس ماوریکز نیز این ارز دیجیتال را به عنوان روش پرداخت پذیرفته است و این اواخر اعلام کرده که پیش بینی می کند قیمت آن به یک دلار برسد.

اکنون اگر شرکت تسلا نیز به پذیرش دوج کوین بپردازد، افزایش قیمت این ارز دیجیتال غیرقابل پیش بینی خواهد شد.در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ماینرهای دوج کوین از ابتدای ۲۰۲۱، ۴۵۰۰٪ افزایش داشته است

بیشتر بدانید: قیمت دوج کوین باز هم رکورد جدیدی به دست آورد

بیشتر بدانید: ارزش بازار دوج کوین به ۹۰ میلیارد دلار نزدیک شد

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *