اول مانی

دیمیتری مدودف: نظام پول کنونی در سال ۲۰۲۳ سقوط می کند

به گفته دیمیتری مدودف، رئیس جمهور پیشین روسیه، سیستم پولی بتون وودز سال آینده سقوط می کند و موجب فروپاشی صندوق بین المللی پول و بانک جهانی خواهد شد.

او در قسمتی از رشته توییت خود در پیش بینی سال ۲۰۲۳ نوشت:

استفاده از یورو و دلار به عنوان پول رایج برای اندوخته ارزی جهانی متوقف می شود در صورتی که بزرگ ترین بازار سهام و مرکز فعالیت های مالی از ایالاتی متحده و اروپا به آسیا منتقل می شود، ارزهای فیات دیجیتال بصورت فعال مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

مدودف در ادامه پیش بینی کرد که قیمت نفت به بشکه ای ۱۵۰ دلار و گاز طبیعی به بالای ۵۰۰۰ دلار خواهد رسید؛ او همچنین انتظار دارد که اتحادیه اروپا پس از پیوستن مجدد بریتانیا به این بلوک سقوط کند و یورو از حالت استفاده خارج شود.

وی افزود:

در اروپای تقسیم شده، فرانسه و آلمان با هم درگیر خواهند شد در حالی که مجارستان و لهستان بخش هایی از غرب اوکراین را اشغال خواهند کرد.

این مقام دولتی روسیه که اکنون به عنوان معاون رئیس شورای امنیت این کشور فعالیت می کند، کالیفرنیا را به عنوان یک ایالت مستقل و تگزاس را ترک ایالات متحده برای ایجاد اتحاد با مکزیک می بیند.

دیمیتری مدودف نوشت:

ایلان ماسک در انتخابات ریاست‌جمهوری در تعدادی از ایالت‌ها پیروز خواهد شد که پس از پایان جنگ داخلی جدید، به جمهوری‌خواهان داده خواهد شد.


در این رابطه بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: بزرگ ترین بانک روسیه می خواهد وارد دنیای DeFi شود

بیشتر بدانید: بررسی ارز دیجیتال در سیستم مالی توسط بانک مرکزی روسیه

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *