اول مانی

دونالد ترامپ نزدیک به نیم میلیون دلار اتریوم در اختیار دارد

بر اساس فرم افشای مالی اخیراً منتشر شده که به یک آژانس اخلاق فدرال ارسال شده است، دونالد ترامپ تا نیم میلیون ارز دیجیتال اتریوم در اختیار دارد.

پرونده ای که به دفتر اخلاق دولتی ارسال شد شامل فهرستی از دارایی ها و سایر منابع درآمدی متعلق به رئیس جمهور سابق بود. در یک خط در دومین تا آخرین ورودی فرم ۸۲ صفحه ای، یک «کیف پول رمزنگاری (ارز دیجیتال اتریوم)» با ارزش بین ۲۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دلار فهرست شده است.

به نظر می رسد این کیف پول به خطی از توکن های غیرقابل تعویض (NFT) متصل است که کمپین او به عنوان بخشی از تلاش او برای بازگشت به کاخ سفید در سال ۲۰۲۴ پس از شکست قبلی خود از جو بایدن در سال ۲۰۲۰ راه اندازی کرد.

NFTs، مجموعه‌ای از کارت‌های تجارت مجازی که تصاویر ترامپ را در حالت‌های بی‌شماری به‌عنوان یک ابرقهرمان، گاوچران یا فضانورد نشان می‌دهد، هر کدام با قیمت ۹۹ دلار در دسامبر ۲۰۲۲ به بازار عرضه شد.

فروش توکن‌ها در ماه‌های بعد افزایش یافت، از جمله پس از اولین کیفرخواست او توسط دادگاه ایالتی در نیویورک، قبل از اینکه نامزد دسته دوم را در آوریل راه‌اندازی کرد که ارزش مجموعه اول را پایین آورد.

مالکیت ترامپ بر یک کیف پول رمزنگاری در مقابل پس‌زمینه‌ای از نظرات انتقادی او درباره ارزهای رمزنگاری شده است، زیرا او ارزش آن‌ها را به شکلی شبیه به رقبای حزب دموکرات خود نسبت به همتایان جمهوری‌خواه خود زیر سوال می‌برد.

زمانی که ترامپ در قدرت بود، تنها یک بار در مورد رمزارز توییت کرد. در ژوئیه ۲۰۱۹، او گفت که “از طرفداران زیادی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیست.

آنتونی اسکاراموچی، مدیر سابق ارتباطات ترامپ در کاخ سفید، بعداً به دیکریپت گفت که او مشکوک است که خود ترامپ این توییت را که اکنون حذف شده است، نوشته نیست.

ترامپ پس از شکست در رقابت انتخاباتی مجدد خود در سال ۲۰۲۰، در ژوئن ۲۰۲۱ به فاکس بیزینس گفت که بیت کوین، اولین و پرمعامله ترین ارز رمزنگاری شده، “فقط مانند یک کلاهبرداری به نظر می رسد” و روشن کرد که ارز فیات را ترجیح می دهد.


مقالات مرتبط:

بیشتر بدانید: دونالد ترامپ: NFT ها را به دلیل هنرشان دوست دارم

بیشتر بدانید: جهش ۹۰% کف قیمت NFT های مجموعه ترامپ

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *