اول مانی
دونالد ترامپ

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا هنوز هم طرفدار بیت کوین نیست و آن را تنها یک کلاهبرداری می داند و بیان کرده که دلار آمریکا باید ارز اول جهان باقی بماند.

ترامپ روز دوشنبه در مصحبه ای که با برنامه FOX Business داشت، بیان کرد:

به نظر می آید که بیت کوین یک کلاهبرداری بیش نیست. من به هیچ عنوان بیت کوین را قبول ندارم زیرا ارزی است که با دلار رقابت می کند. من همیشه گفته ام که می خواهم دلار، ارز اول جهان باشد.

سخنان اخیر ترامپ نسبت به دیدگاه گذشته در رابطه با بیت کوین هیچ تغییری نکرده است. در ماه جولای ۲۰۱۹ که ترامپ رئیس جمهور امریکا بود بیان کرد که طرفدار بیتع کوین و رمزارزها نیست.

آن زمان ترامپ نوسان قیمت را یکی از نکات مهم در رابطه با موضع مخالف خود نسبت به رمزارزها بیان کرد و گفته بو که رمزارزها پول واقعی نیستند و ارزش آنها بر هیچ چیز استوار نیست.

دونالد ترامپ
دونالد ترامپ

بر اساس گزارشات قبلی، کابینه ترامپ در صدد تصویب سیاست های ضد رمزارزی بود به طوری که ترامپ به استیو منوچین وزیر خزانه داری سابق آمریکا بیان کرده بود که به مسائل بیت کوین رسیدگی کند.

آخرین روزهای ریاست جمهوری دونالد ترامپ نیز وزارت خزانه داری با قوانین بحث برانگیز با هدف نظارت بر کیف پول های مستقل، همهمه به پا کرده بود. این سیاست در دوران ترامپ، در کابینه جو بایدن گسترش یافت، به طوری که سرویس درامد دخلی آمریکا نیز به دنبال از بین بردن راه فرار مالیاتی این عرصه است.

این طور که به نظر می آید بحث های پیرامون قانون گذاری رمزارزها در آمریکا به سوی باج افزارها کشیده شده است زیرا افراد مخالف در این عرصه در دولت بر این موضوع معطوف شده اند. وقوع حملات باج افزارها در آمریکا می تواند دلیل این موضوع باشد.



در این باره بیشتر بدانید

بیشتر بدانید: ایلان ماسک ضربه دیگری به بیت کوین زد

بیشتر بدانید: رقیب تسلا خودروی استخراج بیت کوین و دوج کوین را تولید کرد

بیشتر بدانید: مدیرعامل بایننس: بیت کوین را هیچ کس نمی تواند متوقف کند

اشتراک گذاری:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *